29.08.2019 14:39

"Pralnia": zwiastun filmu Netfliksa. W rolach głównych Meryl Streep, Gary Oldman i Antonio Banderas

Netflix podzielił się zapowiedzią filmu "Pralnia". O czym opowie produkcja z Meryl Streep, Garym Oldmanem i Antonio Banderasem w rolach głównych?

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Pralnia"/ Netflix
Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Pralnia"/ Netflix

"Pralnia" to nowe dzieło Stevena Soderbergha, laureata Oscara za film "Traffic". W rolach głównych wystąpią Meryl Streep, Gary Oldman i Antonio Banderas. Co zobaczymy w produkcji?

"Pralnia" - zwiastun

Zwiastun filmu "Pralnia" prezentuje się następująco:

"Pralnia" - fabuła

"Pralnia" jest adaptacją książki Jake'a Bernsteina pod tytułem "Secrecy World" i opowiada historię wdowy, która prowadzi śledztwo w sprawie oszustwa ubezpieczeniowego. Kobieta natrafia na trop prawników z Panama City, których przepisem na życie jest wykorzystywanie światowego systemu finansowego.

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Pralnia"/ Netflix

"Pralnia" - obsada

U boku Meryl Streep, Gary'ego Oldmana i Antonio Banderasa pojawią się między innymi Matthias Schoenaerts ("Dziewczyna z portretu"), David Schwimmer ("Przyjaciele"), Sharon Stone ("Nagi Instynkt"), Jeffrey Wright ("Westworld"), Chris Parnell ("Rick i Morty"), James Cromwell ("Zielona Mila") i Alex Pettyfer ("Magic Mike").

Foto: kadr ze zwiastuna serialu "The Spy"/ Netflix
Foto: kadr ze zwiastuna serialu "The Spy"/ Netflix
Przeczytaj także Sacha Baron Cohen w zwiastunie "The Spy". O czym opowie nowy serial Netfliksa?

"Pralnia" - premiera

Światowa premiera filmu "Pralnia" odbędzie się na festiwalu filmowym w Wenecji, a 27 września zadebiutuje w wybranych amerykańskich kinach. Na platformę Netflix trafi 18 października 2019 roku.

Zobacz też: Timothée Chalamet i Robert Pattinson w zwiastunie filmu "The King"

Tagi: Film Zwiastuny Netflix Antonio Banderas Gary Oldman