"Pralnia": zwiastun filmu Netfliksa. W rolach głównych Meryl Streep, Gary Oldman i Antonio Banderas

29.08.2019 14:39
"Pralnia": zwiastun filmu Netfliksa. W rolach głównych Meryl Streep, Gary Oldman i Antonio Banderas Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Pralnia"/ Netflix

Netflix podzielił się zapowiedzią filmu "Pralnia". O czym opowie produkcja z Meryl Streep, Garym Oldmanem i Antonio Banderasem w rolach głównych?

"Pralnia" to nowe dzieło Stevena Soderbergha, laureata Oscara za film "Traffic". W rolach głównych wystąpią Meryl Streep, Gary Oldman i Antonio Banderas. Co zobaczymy w produkcji?

"Pralnia" - zwiastun

Zwiastun filmu "Pralnia" prezentuje się następująco:

"Pralnia" - fabuła

"Pralnia" jest adaptacją książki Jake'a Bernsteina pod tytułem "Secrecy World" i opowiada historię wdowy, która prowadzi śledztwo w sprawie oszustwa ubezpieczeniowego. Kobieta natrafia na trop prawników z Panama City, których przepisem na życie jest wykorzystywanie światowego systemu finansowego.

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Pralnia"/ Netflix Fot. Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Pralnia"/ Netflix

"Pralnia" - obsada

U boku Meryl Streep, Gary'ego Oldmana i Antonio Banderasa pojawią się między innymi Matthias Schoenaerts ("Dziewczyna z portretu"), David Schwimmer ("Przyjaciele"), Sharon Stone ("Nagi Instynkt"), Jeffrey Wright ("Westworld"), Chris Parnell ("Rick i Morty"), James Cromwell ("Zielona Mila") i Alex Pettyfer ("Magic Mike").

Przeczytaj także

"Pralnia" - premiera

Światowa premiera filmu "Pralnia" odbędzie się na festiwalu filmowym w Wenecji, a 27 września zadebiutuje w wybranych amerykańskich kinach. Na platformę Netflix trafi 18 października 2019 roku.

Zobacz też: Timothée Chalamet i Robert Pattinson w zwiastunie filmu "The King"

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.