Ruszyły zdjęcia do filmu "Kogel Mogel 4". Co wiemy o produkcji?

17.07.2020 13:26
Ruszyły zdjęcia do filmu "Kogel Mogel 4". Co wiemy o produkcji? Fot. materiały prasowe

Zdjęcia do kolejnej odsłony kultowej komedii właśnie ruszyły. Co wiemy o "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4"?

"Kogel-mogel" to jedna z najbardziej kultowych komedii w dziejach polskiej kinematografii. Seria doczekała się już trzech odsłon, a czwarta jest właśnie w trakcie realizacji. W sieci ukazała się informacja o rozpoczęciu zdjęć do filmu, opatrzona fotką z planu.

"Kogel Mogel 4" - ruszyły zdjęcia do filmu

Pierwsza część serii ukazała się jeszcze w latach 80. i odbiła się szerokim echem w naszej rodzimej branży filmowej. Lata mijały, a "Kogel-mogel" wciąż bawił Polaków do łez i nie tracił na popularności. W ubiegłym roku, po latach, ukazała się trzecia odsłona zatytułowana "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" i zyskała miano najchętniej oglądanego polskiego filmu 2019 roku. W połowie lipca 2020 roku ruszyły zdjęcia do części czwartej, która otrzymała tytuł "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4".

Zgodnie z zapowiedzią, fabuła czwartej części skupi się przede wszystkim na licznych zawirowaniach miłosnych wśród głównych bohaterów. Oficjalny opis fabuły brzmi następująco:

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia. Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata...

W swoich rolach powrócą między innymi: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska oraz Zdzisław Wardejn. Czeka nas także debiut wielu zupełnie nowych, ciekawych bohaterów. Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, scenariusz zaś ponownie napisała Ilona Łepkowska"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" zawita na ekranach kin w styczniu 2021 roku

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.