"Szybcy i wściekli" wylądują w kosmosie? Reżyser ostatnich odsłon jest na tak!

30.07.2019 12:41
"Szybcy i wściekli" wylądują w kosmosie? Reżyser ostatnich odsłon jest na tak! Fot. kadr z filmu "Szybcy i wściekli"

Jak bardzo nieprawdopodobna stać się może seria "Szybcy i wściekli"? Czy rodzina Dominica Toretto ma szansę wylądować w kosmosie? Wygląda na to, że jak najbardziej.

Dawno, dawno temu seria "Szybcy i wściekli" opowiadała o grupie kierowców biorących udział w nielegalnych wyścigach ulicznych i kradnących odtwarzacze DVD. Od tamtej pory minęło 18 lat, a w międzyczasie samochody latały, spod lodu wyłaniały się gigantyczne łodzie podwodne, a torpedy były przekierowywane przez gołe ręce Dwayne'a Johnsona. Co więcej, w najnowszej produkcji z uniwersum F&F, czyli "Hobbs & Shaw", pojawi się Idris Elba jako "Czarny Superman". Przy takim rozwoju akcji, istnieje szansa, że familia Dominica Toretto wyląduje w kosmosie?

"Szybcy i wściekli" wylądują w kosmosie?

Wszystko wskazuje na to, że jest to jak najbardziej możliwe. Chris Morgan, reżyser "Hobbs & Shaw" i pięciu części "Szybkich i wściekłych", wyznał w rozmowie z Entertainment Weekly, że nie wyklucza takiej możliwości.

Nigdy nie odrzuciłbym pomysłu z przestrzenią kosmiczną. Naprawdę nigdy. W zasadzie, nie odrzuciłbym żadnego pomysłu, który odpowiada następującym kryterium: Czy jest to fajne? Czy dostarczy rozrywki? Czy publika to pokocha? Jeśli tak, jestem otwarty na wszystko.

Nie jest to jedyny szalony pomysł związany z serią. Dwayne Johnson sugerował jakiś czas temu, że z chęcią wystąpiłby w crossoverze "Szybkich i wściekłych" z filmem Marvela.

Zobacz też: Dave Bautista skrytykował "Szybkich i wściekłych": wolę grać w dobrych filmach

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.