Tomasz Kot wystąpi jako superbohater Marvela? Twórcy "The Eternals" widzą aktora w jednej z ról

Sergiusz Kurczuk
04.03.2019 09:43
Tomasz Kot|undefined Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Trwa szukanie aktorów, którzy wystąpią w filmie Marvel Studios pod tytułem "The Eternals". Do jednej z ról jest brany polski gwiazdor Tomasz Kot. Czy dostanie rolę?

Obecnie fani filmów Marvel Studios czekają na premierę dwóch filmów - "Kapitan Marvel" i "Avengers: Endgame". Latem 2019 roku do kin trafi również "Spider-Man: Far From Home". Twórcy mają jednak w planach kolejne tytuły na nadchodzące lata. Jednym z nich jest film "The Eternals" - opowieść o prawie boskich kosmitach, do których należy Thanos. Chociaż produkcja, szczególnie w Polsce nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem, jak flagowe tytuły Marvel Studios, niebawem ta sytuacja może się zmienić. Do jednej z ról pod uwagę brany jest Tomasz Kot.

Tomasz Kot w filmie Marvel Studios? Czy aktor dołączy do "The Eternals"?

Film ma opowiadać o tytułowej rasie kosmitów, cechujących się mocami przypisywanymi przez ludzi bogom. Akcja "The Eternals" ma się dziać na długo przed wydarzeniami ukazanymi w dotychczasowych produkcjach rozgrywających się w MCU. Tytułowi kosmici będą tworzyć grupę postaci, które obronią Ziemię przed katastrofą. Obecnie twórcy są na etapie szukania odtwórców głównych ról. Jak donosi serwis The Hashtag Show, reżyserka Chloe Zhao zdradziła, że chciałaby, żeby w jej filmie wystąpił Tomasz Kot.

4 (1976) Fot. fot: kadr z komiksu Eternals #4 (1976)

Na razie nie wiadomo, czy polski aktor dołączy do obsady "The Eternals". Zhao widzi go w Ikarisa - jednego z głównych bohaterów. Aktor zyskał uznanie wśród zachodnich twórców dzięki roli w nominowanym do 3 Oscarów filmie Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna". Kot dołączył do hollywoodzkiej agencji aktorskiej, podobnie jak jego partnerka z planu Joanna Kulig.

Przeczytaj także

Reżyserka jest również otwarta na angaż Camerona Brittona z serialu Netflix "Umbrella Academy". Na razie Marvel Studios nie prowadzi jednak żądnych rozmów z powyżej wymienionymi aktorami. Poszukiwani są mężczyźni w wieku 39-40 lat o atletycznej budowie ciała z wszelkich grup etnicznych. Twórcy nie wykluczają również otwarcie homoseksualnego aktora. W końcu Kevin Feigie od jakiegoś czasu zapowiada, że wkrótce fani filmów Marvela dostaną reprezentanta środowisk LGBTQ.

"The Eternals" - kiedy premiera?

Na temat filmu wiadomo na razie nie wiele. Scenariuszem produkcji zajmą się Matthew i Ryan Firpo. Do tej pory nie zaangażowano jeszcze żadnego aktora do obsady "The Eternals". Planowana data premiery to rok 2020, ale biorąc pod uwagę obecny etap prac nad filmem, należy spodziewać się raczej, że produkcja zadebiutuje w drugiej połowie roku.

>>Zobacz też: W "Kapitan Marvel 2" pojawi się pierwsza muzułmańska superbohaterka?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.