Jak wyglądałby Yoda, gdyby był pokryty ludzką skórą? Podpowiadamy: ohydnie!

09.01.2020 09:46
Jak wyglądałby Yoda, gdyby był pokryty ludzką skórą? Podpowiadamy: ohydnie! Fot. kadr z filmu Gwiezdne Wojny – Imperium kontratakuje

Popularność Baby Yody z serialu "The Mandalorian" i IX epizodu "Star Wars" sprawiły, że jeden z fanów postanowił stworzyć grafikę mistrza Yody w ludzkiej skórze. Ostrzegamy: będziecie mieć koszmary!

Koniec 2019 roku należał zdecydowanie do "Gwiezdnych Wojen". W kinach zadebiutowała ostatnia część nowej trylogii, a w internecie zaprezentowano finał serialu "The Mandalorian". Prawdopodobnie z tego powodu pewien internetowy artysta wpadł na iście szatański pomysł. Pokazał światu, jak mistrz Yoda wyglądałby, gdyby miał ludzką skórę.

"Gwiezdne Wojny" - Yoda w ludzkiej skórze

O Yodzie zrobiło się znowu głośno dzięki postaci z "The Mandalorian", którą fani nazwali Baby Yodą. Bezimienny malec, znany jedynie jako The Child podbił serca milionów widzów na całym świecie i stał się tematem, który w ciągu ostatnich miesięcy żył cały internet.

Przeczytaj także

Na Twitterze Olly'ego Smitha pojawiła się grafika, która odpowiada na hipotetyczne pytanie: jak wyglądałby Yoda w ludzkiej skórze? Odpowiedź jest przerażająca. Zresztą, przekonajcie się sami.

Niezwykle realistyczna grafika przedstawia dość niepokojący obraz. Yoda z zieloną, niemal gadzią skórą sprawia wrażenie całkiem uroczego stworzenia. Jeśli jednak twórcy "Gwiezdnych Wojen" zdecydowaliby się go bardziej "uczłowieczyć", popełniliby koszmarną decyzję. Osoby komentujące grafikę porównali Yodę w ludzkiej skórze do goblinów z serii "Harry Potter", Donalda Trumpa czy Bilbo Bagginsa. Jeden z internautów stwierdził nawet, że stworzenie wygląda jak... Joe Pesci.

Przeczytaj także

Jak widać, czasami lepiej nie eksperymentować z ikonicznymi bohaterami popkultury...

Przeczytaj także

"Star Wars" - jaka przyszłość czeka Yodę?

Czy Yoda powróci jeszcze na duży ekran? Trudno powiedzieć, ale wszystko wskazuje na to, że nie. Nie wykluczone jednak, że mistrza Jedi zobaczymy w drugim sezonie serialu "The Mandalorian", który rozgrywa się tuż po zakończeniu "Powrotu Jedi". Yoda może pojawić się w nim jako Duch Mocy. Premiera nowych odcinków produkcji Disney+ została zapowiedziana na rok 2020.

Przeczytaj także

Zobacz też: Taika Waititi zdradził prawdziwe imię Baby Yody. Nie jest to Dzieciak

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.