09.01.2020 09:46

Jak wyglądałby Yoda, gdyby był pokryty ludzką skórą? Podpowiadamy: ohydnie!

Popularność Baby Yody z serialu "The Mandalorian" i IX epizodu "Star Wars" sprawiły, że jeden z fanów postanowił stworzyć grafikę mistrza Yody w ludzkiej skórze. Ostrzegamy: będziecie mieć koszmary!

Gwiezdne Wojny – Imperium kontratakuje
foto: kadr z filmu Gwiezdne Wojny – Imperium kontratakuje

Koniec 2019 roku należał zdecydowanie do "Gwiezdnych Wojen". W kinach zadebiutowała ostatnia część nowej trylogii, a w internecie zaprezentowano finał serialu "The Mandalorian". Prawdopodobnie z tego powodu pewien internetowy artysta wpadł na iście szatański pomysł. Pokazał światu, jak mistrz Yoda wyglądałby, gdyby miał ludzką skórę.

"Gwiezdne Wojny" - Yoda w ludzkiej skórze

O Yodzie zrobiło się znowu głośno dzięki postaci z "The Mandalorian", którą fani nazwali Baby Yodą. Bezimienny malec, znany jedynie jako The Child podbił serca milionów widzów na całym świecie i stał się tematem, który w ciągu ostatnich miesięcy żył cały internet.

Baby Yoda
Baby Yoda
Przeczytaj także Powstało okrutne wideo, na którym szturmowcy biją Baby Yodę w rytm Toto "Africa" [WIDEO]

Na Twitterze Olly'ego Smitha pojawiła się grafika, która odpowiada na hipotetyczne pytanie: jak wyglądałby Yoda w ludzkiej skórze? Odpowiedź jest przerażająca. Zresztą, przekonajcie się sami.

Niezwykle realistyczna grafika przedstawia dość niepokojący obraz. Yoda z zieloną, niemal gadzią skórą sprawia wrażenie całkiem uroczego stworzenia. Jeśli jednak twórcy "Gwiezdnych Wojen" zdecydowaliby się go bardziej "uczłowieczyć", popełniliby koszmarną decyzję. Osoby komentujące grafikę porównali Yodę w ludzkiej skórze do goblinów z serii "Harry Potter", Donalda Trumpa czy Bilbo Bagginsa. Jeden z internautów stwierdził nawet, że stworzenie wygląda jak... Joe Pesci.

Foto: materiały prasowe Netflix/ kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +
Foto: materiały prasowe Netflix/ kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +
Przeczytaj także Joe Pesci pomylony z Baby Yodą. Prowadzący Złote Globy żartobliwie nawiązał do ulubieńca internautów

Jak widać, czasami lepiej nie eksperymentować z ikonicznymi bohaterami popkultury...

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także "The Mandalorian": czy Baby Yoda jest spokrewniony z mistrzem Yodą? Jon Favreau wyjaśnia

"Star Wars" - jaka przyszłość czeka Yodę?

Czy Yoda powróci jeszcze na duży ekran? Trudno powiedzieć, ale wszystko wskazuje na to, że nie. Nie wykluczone jednak, że mistrza Jedi zobaczymy w drugim sezonie serialu "The Mandalorian", który rozgrywa się tuż po zakończeniu "Powrotu Jedi". Yoda może pojawić się w nim jako Duch Mocy. Premiera nowych odcinków produkcji Disney+ została zapowiedziana na rok 2020.

Foto: materiały prasowe Marvel Studios/ Disney +
Foto: materiały prasowe Marvel Studios/ Disney +
Przeczytaj także Najlepsze serialowe premiery 2020 roku. Jakie nowości nas czekają?

Zobacz też: Taika Waititi zdradził prawdziwe imię Baby Yody. Nie jest to Dzieciak

Tagi: News Star Wars The Mandalorian