Joe Pesci pomylony z Baby Yodą. Prowadzący Złote Globy żartobliwie nawiązał do ulubieńca internautów

07.01.2020 12:40
Foto: materiały prasowe Netflix/ kadr z serialu Fot. materiały prasowe Netflix/ kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +

Ricky Gervais w swojej przemowie otwierającej tegoroczne rozdanie Złotych Globów zażartował z popularnego aktora, "biorąc go" za Baby Yodę.

77. galę wręczenia Złotych Globów poprowadził Ricky Gervais. W ramach wstępu, komik wygłosił monolog, podczas którego w typowy dla siebie sposób opisał nastroje i realia współczesnego Hollywood. Naśmiewał się z filmu "Koty", krytykował modę na wszelkiej maści sequele, preguele i rebooty oraz wychwalał Martina Scorsese'ego. Nawiązując do jego najnowszego filmu, prowadzący "popełnił gafę" przy wiemienianiu wielkich nazwisk, które znalazły się w obsadzie.

Joe Pesci pomylony z Baby Yodą

Martin Scorsese był jedną z osób, do których Ricky Gervais odniósł się personalnie. Prowadzący wspomniał o dyskusji, którą słynny reżyser wywołał przed kilkoma miesiącami stwierdzając, że filmy Marvela nie są kinem. Skomentował również najnowszy film Scrosese'ego, odnosząc się do jego fenomenalnej obsady. Gervais pozwolił sobie wówczas na żart "myląc" jednego z aktorów z Baby Yodą.

Przy tym stoliku siedzą same legendy. Martin Scorsese, Robert DeNiro, Al Pacino, Baby Yoda... a nie, chwila, to Joe Pesci. Proszę, nie każ mnie zastrzelić.

Porównanie popularnego aktora, którego cechuje dość niski wzrost, do ulubieńca internautów rozbawiło publiczność. Sam Pesci nie wydawał się tym porównaniem szczególnie dotknięty.

Przeczytaj także

Na zajście zareagował oczywiście twitterowy profil zielonego stworka.

Zobacz też: Taika Waititi zdradził prawdziwe imię Baby Yody. Nie jest to Dzieciak

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.