Znamy datę i pierwszego wykonawcę Pol'and'Rock 2020

19.08.2019 10:03
Znamy datę i pierwszego wykonawcę Pol'and'Rock 2020 Fot. SZYMON AKSIENIONEK/Reporter

Dwa tygodnie po zakończeniu festiwalu Pol'and'Rock 2019 pojawiła się informacja, kiedy odbędzie się kolejna edycja imprezy i kto na niej zagra.

Najpiękniejszy Festiwal Świata w 2019 roku obchodził swoje 25-lecie. Na kilku scenach imprezy mogliśmy zobaczyć występy wykonawców różnych gatunków. Świetne koncerty na Dużej Scenie dał klimatyczny Krzysztof Zalewski oraz metalowi giganci z grup Decapitated i Testament.

Dla zespołu Kult i Agnieszki Chylińskiej mimo wieloletniej kariery 2019 rok był debiutem w Kostrzynie nad Odrą. Małą Sceną zawładnęła Majka Jeżowska, a Prophets of Rage i Skunk Anansie perfekcyjnie rozbujał kilkusettysięczną publikę. 

Pol'and'Rock Festival 2020: Kiedy się odbędzie? Kto zagra?

Dwa tygodnie po tym, jak większość festiwalowiczów opuściła Kostrzyn nad Odrą, pojawiły się pierwsze ogłoszenia dotyczące przyszłorocznej edycji imprezy. Jurek Owsiak napisał na swoim Facebooku, że impreza w 2020 roku odbędzie się w dniach 30 lipca - 1 sierpnia. Jednak pewnie jak co roku, koncerty na scenie Viva Kultura oraz inne festiwalowe atrakcje będą dostępne jeszcze wcześniej. 

Przeczytaj także

Jurek Owsiak zdradził również pierwszego wykonawcę, który pojawi się w 2020 roku w Kostrzynie. Organizator Najpiękniejszego Festiwalu Świata spotkał się z Grabażem z Pidżamy Porno na minionym koncercie grupy w Cieszanowie. Owsiak poinformował, że zaprosił muzyka na przyszłoroczny Pol'and'Rock, a artysta podobno przyjął propozycję bez wahania z uśmiechem na twarzy. 

Zobacz też: Prophets of Rage na Pol’and’Rock Festival 2019

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.