29.10.2019 10:04

Agnieszka Chylińska z niespodzianką dla fanów na 25-lecie działalności

Z okazji 25-lecia kariery muzycznej, wokalistka Agnieszka Chylińska przygotowała dla fanów specjalne wydawnictwo. 

Agnieszka Chylińska
foto: Mateusz Jagielski/East News

Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych wokalistek rockowych w Polsce. Od debiutu artystki w 1994 roku mija 25 lat. Swoje ćwierćwiecze w 2019 roku obchodził również Przystanek Woodstock, który od niedawna jest organizowany pod nową nazwą Pol'and'Rock. Z tej okazji Chylińska przygotowała specjalną niespodziankę zarówno dla swoich fanów, jak i wielbicieli Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Agnieszka Chylińska wyda DVD z Pol'and'Rock Festival

Podczas 25. edycji Pol'and'Rock Festival, Agnieszka Chylińska była jedną z gwiazd, która pojawiła się na Dużej Scenie wydarzenia. Koncert zgromadził morze fanów. Nie obyło się bez wielkich hitów i sporych wzruszeń. Już wkrótce wszyscy wielbiciele wokalistki będą mogli oglądać ten występ do woli.

Foto: JACEK DOMINSKI/REPORTER
Foto: JACEK DOMINSKI/REPORTER
Przeczytaj także Agnieszka Chylińska wydała książkę dla nastolatek. Co wyróżnia „Zezię, miłość i bunt na statku” na tle innych tego typu powieści?

Jurek Owsiak w swojej audycji Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu ogłosił. że już 6 grudnia 2019 roku ukaże się specjalne DVD upamiętniające polandrockowy występ Chylińskiej. W boxie znajdziemy płytę CD oraz DVD z zapisem koncertu w Kostrzynie Nad Odrą.

Agnieszka Chylińska zapowiedziała wydawnictwo słowami:

"

Nie lubię słowa "ukoronowanie" w kontekście mojej działalności scenicznej. Czuję się wtedy jak sportowiec, który kończy karierę i musi zagrać ostatni mecz… Występ na Pol'and'Rocku takim ukoronowaniem mojej muzycznej kariery był i jest. W tym właśnie roku przypada 25-lecie działalności artystycznej. Koncert był dla mnie niespodzianką, ogromnym znakiem zapytania. Pojawiły się trema, skupienie, przygotowywania, nieprzespana noc przed dniem występu, a potem potoczyło się szybko. Czułam się tak, jakby całe moje życie przebiegło mi przed oczami. Piosenki z czasu debiutu, najnowsze utwory... I właśnie tam, wśród tych przeogromnych tłumów poczułam i doświadczyłam tych moich 25 lat na scenie. Śpiewałam, patrząc w oczy ludzi młodych, małych, starszych, poczułam te lata, które minęły i kamień mi jakiś spadł z serca, że to się wszystko dobrze skończyło, a występ i reakcja publiczności na Pol'and'Rocku tylko to potwierdziły: warto było szaleć tak, Aga… warto. "

Zobacz też: Znamy datę i pierwszego wykonawcę Pol'and'Rock 2020 

Tagi: Rock News Agnieszka Chylińska Pol'and'Rock Festival