Agnieszka Chylińska z niespodzianką dla fanów na 25-lecie działalności

29.10.2019 10:04
Agnieszka Chylińska z niespodzianką dla fanów na 25-lecie działalności Fot. Mateusz Jagielski/East News

Z okazji 25-lecia kariery muzycznej, wokalistka Agnieszka Chylińska przygotowała dla fanów specjalne wydawnictwo. 

Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych wokalistek rockowych w Polsce. Od debiutu artystki w 1994 roku mija 25 lat. Swoje ćwierćwiecze w 2019 roku obchodził również Przystanek Woodstock, który od niedawna jest organizowany pod nową nazwą Pol'and'Rock. Z tej okazji Chylińska przygotowała specjalną niespodziankę zarówno dla swoich fanów, jak i wielbicieli Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Agnieszka Chylińska wyda DVD z Pol'and'Rock Festival

Podczas 25. edycji Pol'and'Rock Festival, Agnieszka Chylińska była jedną z gwiazd, która pojawiła się na Dużej Scenie wydarzenia. Koncert zgromadził morze fanów. Nie obyło się bez wielkich hitów i sporych wzruszeń. Już wkrótce wszyscy wielbiciele wokalistki będą mogli oglądać ten występ do woli.

Przeczytaj także

Jurek Owsiak w swojej audycji Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu ogłosił. że już 6 grudnia 2019 roku ukaże się specjalne DVD upamiętniające polandrockowy występ Chylińskiej. W boxie znajdziemy płytę CD oraz DVD z zapisem koncertu w Kostrzynie Nad Odrą.

Agnieszka Chylińska zapowiedziała wydawnictwo słowami:

Nie lubię słowa "ukoronowanie" w kontekście mojej działalności scenicznej. Czuję się wtedy jak sportowiec, który kończy karierę i musi zagrać ostatni mecz… Występ na Pol'and'Rocku takim ukoronowaniem mojej muzycznej kariery był i jest. W tym właśnie roku przypada 25-lecie działalności artystycznej. Koncert był dla mnie niespodzianką, ogromnym znakiem zapytania. Pojawiły się trema, skupienie, przygotowywania, nieprzespana noc przed dniem występu, a potem potoczyło się szybko. Czułam się tak, jakby całe moje życie przebiegło mi przed oczami. Piosenki z czasu debiutu, najnowsze utwory... I właśnie tam, wśród tych przeogromnych tłumów poczułam i doświadczyłam tych moich 25 lat na scenie. Śpiewałam, patrząc w oczy ludzi młodych, małych, starszych, poczułam te lata, które minęły i kamień mi jakiś spadł z serca, że to się wszystko dobrze skończyło, a występ i reakcja publiczności na Pol'and'Rocku tylko to potwierdziły: warto było szaleć tak, Aga… warto.

Zobacz też: Znamy datę i pierwszego wykonawcę Pol'and'Rock 2020 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.