Basista Rage Against The Machine został pobity przez żonę. Kobieta dostała zakaz zbliżania się

Aleksandra Degórska
03.12.2018 12:04
Basista Rage Against The Machine został pobity przez żonę. Kobieta dostała zakaz zbliżania się Fot. face to face/Reporter/East News

Tim Commerford został dotkliwie pobity przez swoją małżonkę, która złożyła papiery rozwodowe. Małżeństwo trwało 17 lat.

Jak podaje serwis The Blast, żona basisty Tima Commerforda dostała zakaz zbliżania się do muzyka, po tym jak go dotkliwie pobiła. Jego oskarżenia pojawiły się dzień po tym, jak kobieta złożyła papiery rozwodowe.

Basista RATM został pobity przez żonę, z którą się rozwodzi

Według oskarżenia Tima, które zostało złożone 30 listopada 2018 w Los Angeles, Aleece Commerford wtargnęła do jego domu, zaatakowała basistę i go pobiła. Muzyk miał rany na twarzy oraz ciele. Do sądu wpłynęły zdjęcia pokazujące obrażenia Commerforda, jedna z tych fotografii można obejrzeć na The Blast.

W nakazie sądowym pojawił się zapis, że Aleece może przebywać ponad 90 metrów od Tima oraz miejsca, gdzie gra jego zespół. Kobieta nie może go obrażać na oczach dzieci, jak również nie może przeszkadzać podczas wizyt z dziećmi.

Aleece Commerford złożyła papiery rozwodowe 28 listopada 2018, tym samym kończąc 17-letnie małżeństwo. Para pobrała się w 2001 roku i ma dwóch synów - Xaviera i Quentina. Kobieta chce mieć opiekę nad dziećmi i żąda alimentów. Pracuje ona w medycynie i jest działaczką na rzecz walki z AIDS. Na razie nie wiadomo, jaki jest powód rozwodu.

Co dalej z RATM?

Zespół rozpadł się w 2000 roku i 7 lat później powrócił na scenę, aby koncertować do 2011 roku. Dyskografię RATM zamyka album „Renegades”. Tom Morello, Tim Commerford i Brad Wilk razem z muzykami z Cypress Hill i Public Enemy utworzyli supergrupę Prophets of Rage.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.