28.07.2019 13:31

Borderlands 3 podwiezie za darmo na Pol’and’Rocka

Pol’and’Rock, najpiękniejszy festiwal świata, to dziesiątki koncertów, w których można uczestniczyć całkowicie za darmo. Dzięki wesołemu autokarowi Borderlands 3 można na niego dojechać nie płacąc ani grosza. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Borderlands 3 na Pol'and'Rock
foto: materiały prasowe Cenegi

Kostrzyn nad Odrą co roku gości kilkaset tysięcy osób, które jednoczą się pod hasłem „Miłość, Przyjaźń, Muzyka”. Pol’and’Rock Festival, święto polskich fanów muzyki, organizowany jest przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w podziękowaniu za udział w kolejnych finałach zbierających pieniądze na sprzęt medyczny dla polskich szpitali.

Tegoroczna odsłona festiwalu trwa od 1 do 3 sierpnia 2019 roku. Jeśli nie wiecie jeszcze, jak łatwo, prosto i przyjemnie dostać się na Pol’and’Rock, mamy dla Was dobrą wiadomość. Na miejsce może podwieźć Was autokar Borderlands 3, a po zabawie odwiezie do domu. O ile jesteście z Warszawy.

Pol'and'Rock Festival 2019 [DATA, GDZIE, KIEDY, BILETY]
Pol'and'Rock Festival 2019 [DATA, GDZIE, KIEDY, BILETY]
Przeczytaj także Pol'and'Rock Festival 2019 [DATA, GDZIE, KIEDY, BILETY]

Autobus odjeżdża spod Pałacu Kultury i Nauki 1 sierpnia 2019 roku o 8.30. Na Pol’and’Rocku pasażerowie znajdą się jeszcze przed rozpoczęciem koncertów. Na chętnych czeka 50 miejsc.

Darmowy przejazd na Pol’and’Rock. Autobus Borderlands 3 z Warszawy

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje więc kolejność zgłoszeń. Pasażerem autobusu podstawionego przez Cenegę można stać się w bardzo prosty sposób:

"

Aby mieć szansę na darmowy przejazd naszym autokarem, wyślij wiadomość o temacie „Pol’and’Rock Festival” na adres borderlands3@cenega.com i poczekaj na wiadomość zwrotną. Decyduje kolejność zgłoszeń (stworzona będzie także lista rezerwowa). Na listę zapisujemy zarówno na przejazd z Warszawy do Kostrzyna nad Odrą (1 sierpnia) jak i w przeciwnym kierunku (4 sierpnia). Dla osób która wyruszą z nami we wspólną podróż przygotowaliśmy również upominek w postaci maski z gry Borderlands 3! "

borderlands_polandrock_02

Po dojechaniu na Pol’and’Rock Festival autobus Borderlands 3 nie będzie zaparkowany bezczynnie. Autokar będzie kursował do Gorzowa Wielkopolskiego i z powrotem, przywożąc za darmo kolejnych chętnych na uczestniczenie w serii koncertów.

"

Potrzebujesz podwózki do Kostrzyna nad Odrą z Gorzowa Wielkopolskiego? Wypatruj naszego autokaru w okolicy dworca kolejowego. Przejazdy na trasie Gorzów Wielkopolski – Kostrzyn nad Odrą będą organizowane ad hoc i nie obowiązują na nią zapisy. "

Szczegóły dotyczące wyjazdu można znaleźć na wydarzeniu na Facebooku.

Zobacz także: Zjawiskowy zwiastun Borderlands 3 przypomina o tym, co w życiu i grach najważniejsze 

Wybieracie się na Pol'and'Rock?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Rock News Pol'and'Rock Festival