Co Jack Black robił w koreańskim teleturnieju?

Aleksandra Degórska
04.02.2016 20:31
Co Jack Black robił w koreańskim teleturnieju? Fot. kadr z video

Ten Pan słynie z nietuzinkowych popisów, ale tym razem Azjaci przewyższyli go pod względem pomysłów....

Szary, nudny dzień, wracasz z pracy zmęczony i już nic Ci się nie chce. Włączasz telewizję, a tam rozrywkowe show, gdzie zawodnicy robią takie rzeczy, które nigdy nie przyszłyby Ci do głowy. „Infinite Challenge” to program, w którym grupa komediantów zaprasza gwiazdę do rywalizacji w zwariowanych zawodach. Jak się okazało, Black zmiótł konkurencję!

Jedno z zadań polegało na tym, że muzyk wyśpiewywał koreański pop, który leciał w słuchawkach, zaś reszta zawodników musiała oczywiście odgadnąć o jaki utwór chodzi. Jack Black piszczącym głosem pełnym ekspresji zdołał wyśpiewać te numery udając, że zna język koreański. Uczestnikom aż szczęki poopadały! No cóż, chyba nie zdawali sobie sprawy z jakim zawodnikiem mają do czynienia.

Zobaczcie, jak Jack Black poradził sobie z tym zadaniem:

Kolejne wyzwanie polegało na tym, że muzyk musiał założyć... pończochę na głowę. To zadanie wywołało konsternację na jego twarzy, w końcu człowiek wygląda niezbyt urodziwie w czymś takim. Zresztą Black zostaje porównany do klocka Lego z wąsem. Ale najlepsze dopiero przed nami, bo z pończochą na twarzy trzeba zdmuchnąć świeczkę.

Jack okazał się bardzo zawziętym zawodnikiem. Niemożliwe? Przekonajcie się sami:

To jeszcze nie koniec, bowiem na zakończenie muzyk musiał wziąć udział w jeszcze jednym głupim pojedynku. Należało bowiem zmieścić w ustach jak najwięcej pianek. Black się schytrzył wybierając na przeciwnika faceta z najmniejszymi ustami.

W tej konkurencji również nie miał sobie równych:

No cóż, Koreańczycy mają niesamowite poczucie humoru, ale wymiękają przy Jacku, który kolejny raz udowodnił, że nie ma sobie równych.

Jak oceniacie występ Blacka w koreańskim teleturnieju?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.