Corey Taylor trafił do szpitala i przeszedł operację. Czy koncert w Polsce jest zagrożony?

11.05.2019 11:08
Corey Taylor trafił do szpitala i przeszedł operację. Czy koncert w Polsce jest zagrożony? Fot. Sylwia Dabrowa/Polska Press/East News

Artysta podzielił się na swoich mediach społecznościowych informacją dotyczącą jego stanu zdrowia i zdradził, że 10 maja 2019 roku przeszedł operację. Życiu Taylora na szczęście nie grozi niebezpieczeństwo.

Wokalista Slipknota i Stone Sour trafił do szpitala. Corey Taylor poinformował na swoim Instagramie, że 10 maja 2019 roku przeszedł operację. Na szczęście życiu wokalisty nic nie zagraża - lekarze zajmowali się jego kolanami, a sam wokalista zażartował nawet, że "teraz będzie miał bioniczne nogi". Nie zdradził szczegółów, ale artysta był raczej spokojny i widzimy na zdjęciu, że podszedł do operacji z uśmiechem na twarzy.  

Corey Taylor trafił do szpitala

W opublikowanym niedługo po operacji wideo, Taylor opowiedział, że nagła operacja skupiła się na "oczyszczeniu kolana z różnych niepotrzebnych rzeczy" i nie będzie miała wpływu na plany koncertowe i wydawnicze Slipknota - zespół zapowiedział kilka tygodni temu, że 17 maja 2019 roku pojawi się na scenie w programie "Jimmy Kimmel Live" jako gość muzyczny i Taylor obiecał, że "się wtedy zobaczymy".

Oprócz tego Slipknot ma również ekstensywne plany dotyczące wakacyjnych tras - niedługo zacznie koncertowanie po USA z Volbeat, Gojirą i Behemothem w roli supportów (chociaż w kontekście tych zespołów bardziej pasowało by określenie "gwiazd towarzyszących").

Tak jak wspomnieliśmy - Taylor na zdjęciu i wideo wyglądał na zadowolonego i spokojnego, więc fani powinni raczej dzielić z wokalistą te uczucia. Tak wyglądało zdjęcie, którym podzielił się lider Slipknota przed zabiegiem:

Przeczytaj także

A oto wideo, w którym Corey Taylor podziękował za trzymanie kciuków i zapowiedział, że już niedługo zobaczy się z fanami na trasach koncertowych po USA i Europie:

Slipknot - koncert w Polsce w 2019 roku

Wygląda na to, że polscy fani nie muszą się martwić o koncert Slipknota na Mystic Festivalu 2019 - zespół jest bowiem headlinerem krakowskiego festiwalu. Slipknot wystąpi 1. dnia, czyli 25 czerwca 2019 roku. Na scenie będą mu towarzyszyły takie zespoły, jak Trivium, Within Temptation, King Diamond, czy Amon Amarth. Gwiazdą drugiego dnia jest Sabaton.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.