"Dotyk Woodstock.pl": ruszyła zbiórka na album fotograficzny z Pol'and'Rock Festival

29.10.2019 15:20
"Dotyk Woodstock.pl": ruszyła zbiórka na album fotograficzny z Pol'and'Rock Festival Fot. Grzegorz Wójcik

Uznany polski fotograf zbiera fundusze na wydanie albumu zawierającego piękne, niepublikowane wcześniej zdjęcia z Pol'and'Rock Festival.

Grzegorz Wójcik to uznany polski fotograf, który przez ostatnich 8 lat przemierzył całe kilometry podczas festiwalu Pol'and'Rock, uwieczniając na swoim aparacie uczestników wydarzenia. W swojej twórczości postanowił pójść pod prąd i zamiast skupiać się na wykonawcach podczas koncertów, skupił się na tym co działo się przez sceną - na ludziach. W ten sposób zgromadził olbrzymią ilość niepowtarzalnych fotografii. Teraz planuje wydać swoje dzieła w formie albumu. Ruszyła zbiórka.

"Dotyk Woodstock.pl" - zbiórka na album fotograficzny z Pol'and'Rock Festival

Grzegorz Wójcik pragnie wydać swoje wcześniej niepublikowane fotografie w formie albumu, a następnie udostępnić je szerszej publiczności. Do tego potrzebuje jednak funduszy. W tym celu rozpoczął internetową zbiórkę, którą może wesprzeć na stronie PolakPotrafi.pl.

Przeczytaj także

W albumie miałoby znaleźć się 48 zdjęć, w tym 40 nigdy wcześniej nie publikowanych. Część zdjęć wchodzących w skład albumu, została wyróżniona w prestiżowym konkursie International Photography Awards w 2019 roku. Sam autor w trakcie swojej 20-letniej kariery zdobył wiele nagród, w tym między innymi medale w konkursach Prix De La Photographie Paris, Moscow International Foto Awards i Tokyo International Foto Awards.

Zobacz też: Para z okładki płyty Woodstock 69' po 50 latach nadal jest razem

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.