Edyta Górniak o pandemii koronawirusa: "W szpitalach leżą statyści"

10.11.2020 13:33
Edyta Górniak o pandemii koronawirusa: "W szpitalach leżą statyści" Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Edyta Górniak ma szokującą teorię na temat koronawirusa. Uważa, że cała sytuacja jest sztucznie wywołana.

Edyta Górniak kolejny raz zaskakuje. Piosenkarka jest bardzo sceptyczna jeśli chodzi o zamieszanie związane z COVID-19 i nie zamierza się szczepić. Teraz natomiast twierdzi, że w szpitalach leżą... statyści. 

Edyta Górniak o pandemii koronawirusa: "W szpitalach leżą statyści"

Jak podaje Radio Zet, piosenkarka postanowiła wycofać się z mediów społecznościowych i opublikowała wideo na Instagramie, w którym żegna się ze swoimi fanami. Edyta Górniak podzieliła się również swoimi przemyśleniami na temat sytuacji na świecie, m.in. pandemii koronawirusa, o której już niejednokrotnie się wypowiadała.

Przeczytaj także

Jej słowa zaskoczyły niejedną osobę, bowiem gwiazda twierdzi, że w szpitalach leżą stażyści i niektóre działa rządów mają na celu skłócenie ludzi, czego przykładek jest nakaz noszenia maseczek:

Świata, który znaliśmy, już nie ma. On już nie istnieje, nie wróci. Mnie się dużo rzeczy w tamtym świecie nie podobało. Mnóstwo rzeczy. (…) Głupi kawałek plastiku podzielił ludzi. Staliśmy się sobie obcy (...) W maseczkach wdychamy własne spaliny.

Co więcej Edyta Górniak uważa, że Bill Gates chce doprowadzić do depopulacji poprzez szczepionki i na świecie zostaną jedynie najsilniejsi.

Zobacz także: 19 najbardziej absurdalnych teorii spiskowych dotyczących koronawirusa

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.