Gene Simmon został szefem marketingu w fabryce marihuanny

Aleksandra Degórska
16.03.2018 16:59
Gene Simmon został szefem marketingu w fabryce marihuanny Fot. Sputnik/EAST NEWS

Pewna kanadyjska firma postanowiła współpracować tylko z najlepszymi - wybór padł zatem na basistę grupy Kiss.

Gene Simmons znany jest z tego, że potępia narkotyki... ale najwidoczniej współpraca z firmą produkującą marihuanę już nie ma problemu. Wraz z legalizacją palenia trawki w Kanadzie firma Invictus Strategies MD Corp. postanowiła zatrudnić do marketingu kogoś, kto naprawdę zna się na rzeczy. Wybrano zatem basistę Kiss.

Do zadań muzyka będzie należało, by zwiększyć świadomość marki wśród klientów i ewentualnie pomagać przy budowaniu strategii tak, aby firma dobrze prosperowała na rynku. Basista będzie również doradzać w kwestiach marketingowych i reprezentować firmę przed mediami.

Prezes Dan Kriznic tak opowiedział o tej współpracy:

Gene Simmons jest geniuszem jeśli mówimy o brendingu, który nie tylko stworzył jeden z najbardziej ikonicznych zespołów wszech czasów, ale spędził dekady, by stworzyć marki w różnych branżach odnosząc sukces w wielu krajach.

Simmons natomiast skomentował:

Moje wartości i rodzina są bardzo dla mnie ważne. Gdy pierwszy raz skontaktowałem się z Danem z Invictusa od razu zrozumiałem, że łączą nas właśnie te wartości. Zamiast przejścia od razu do biznesu rozmawialiśmy o tym, co jest dla nas najważniejsze.

Palić czy nie palić trawki?

Temat marihuanny jest bardzo spornym zagadnieniem, obecnie w 29 z 50 stanów USA trawka jest legalna, co zapewne ucieszyło chociażby wokalistę Red Hot Chili Peppers. Anthony Kiedis uważa, że każdy nastolatek powinien spróbować marihuany, natomiast dla Ozzy'ego marihuana to tylko liść. Jako wisienkę na torcie serwujemy zestawienie 10 filmów do zjarania się.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.