28.02.2020 11:39

Jason Momoa jako Ozzy Osbourne. Zobacz kulisy powstania klipu "Scary Little Green Men"

Jak wyglądała charakteryzacja gwiazdy "Gry o Tron"?

Jason Momoa jako Ozzy Osbourne
foto: kadr z wideo

W dniu premiery nowego albumu "Ordinary Man", Książę Ciemności, Ozzy Osbourne, podzielił się teaserem klipu do singla "Scary Little Green Men", w którym pojawił się Jason Momoa. Aktor znany z "Gry o Tron" wcielił się w wokalistę Black Sabbath i jego wybór nie jest przypadkowy. Momoa jest wielkim fanem metalu i ostatnio nawet zaśpiewał klasyk Pantery z Philem Anselmo. 

Jason Momoa jako Ozzy Osbourne. Zobacz kulisy powstania klipu "Scary Little Green Men"

Jak dotychczas otrzymaliśmy tylko teaser klipu z Jasonem Momoą. Premiera teledysku zbliża się wielkimi krokami, bo twórcy podzielili się właśnie zakulisowymi nagraniami z planu zdjęciowego. W ponad 3-minutowym wideo widzimy, jak Momoa jest stylizowany na Ozzy'ego, pracę ekipy filmowej i kadry z samego teledysku.

Klip Ozzy'ego Under the Graveyard
Klip Ozzy'ego Under the Graveyard
Przeczytaj także Ozzy Osbourne uczy Ozzy'ego jak go zagrać. Zobaczcie kulisy powstawania klipu "Under the Graveyard" [WIDEO]

Na płycie "Oridnary Man" nie zabrakło świetnych gości. W tytułowym kawałku pojawił się Elton John, na krążku usłyszymy również Slasha, Chada Smitha czy Duffa McKagana. Niestety z powodu rehabilitacji Ozzy musiał odwołać trasę koncertową, ale miejmy nadzieję, że muzyk szybko wróci do formy.  

Zobacz także: Sharon Osbourne komentuje stan zdrowia Ozzy'ego. Kiedy muzyk wróci na scenę?

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne Jason Momoa