Jason Momoa zaśpiewał "This Love" Pantery ze swoim synem i Philem Anselmo przed koncertem Slayera

03.12.2019 13:06
Jason Momoa|undefined Fot. Joseph Martinez/PictureLux/agestock/East News

Jason Momoa podzielił się zdjęciami i nagraniami z pożegnalnego koncertu Slayera w Los Angeles.

Aktor Jason Momoa to fan metalowych brzmień i nic zatem dziwnego, że postanowił wybrać się na pożegnalny koncert Slayera 30 listopada 2019 w The Forum w Los Angeles. Na to wydarzenie wziął również swoje dzieci, które podobnie jak ich ojciec, są fanami ostrej muzyki.

Jason Momoa z synem i Philem Anselmo zaśpiewał na scenie "This Love" Pantery [WIDEO]

Momoa podzielił się zdjęciami z tego koncertu. Okazuje się, że aktor i jego dzieciaki poznali Phila Anselmo, który wraz ze swoją kapelą The Illegals grał przed Slayerem.

Tak Jason Momoa wypowiedział się na temat spotkania ze swoim idolem.

To było niesamowite, gdy wskoczyłem na scenę krzycząc "Love, love, love" razem z moim synem, Philem Anselmo i The Illegals. Spełniłem swoje marzenie, jestem bardzo wdzięczny za te chwile, które dzieliłem z moimi przyjaciółmi i dziećmi.
Przeczytaj także

Co więcej Momoa wrzucił wspólne zdjęcia z muzykami Metalliki, Anthrax czy Slayera, których muzyka wpłynęła na jego życie i podziękował za te ważne dla niego momenty. Posłuchajcie, jak Momoa zaśpiewał z Anselmo "This Love" z repertuaru Pantery podczas koncertu The Illegals przed Slayerem:

Zobacz także: Margot Robbie lubi Slayera i Bullet For My Valentine

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.