Machine Head wykonał po raz pierwszy na żywo nowy singiel [WIDEO]
18.10.2019 15:19
Machine Head wykonał po raz pierwszy na żywo nowy singiel [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Grupa Machine Head ma za sobą występ, na którym wykonała po raz pierwszy na żywo singiel "Do or Die" z Wacławem Voggiem Kiełtyką.

W ramach jubileuszowej trasy koncertowej grupa Machine Head przygotowała dla fanów niezwykłą niespodziankę. Muzycy będą koncertowali w oryginalnym składzie: Robert Flynn, Logan Mader, Adam Duce i Chris Kontos. To właśnie ci muzycy odpowiadają za materiał, który pojawił się na pierwszej płycie zespołu z 1994 roku.

Machine Head "Do or Die" na żywo

Jednak poza starymi kompozycjami znanymi metalowym słuchaczom od lat, podczas trwającej trasy będzie można usłyszeć także najnowszy singiel zespołu "Do or Die". Muzycy nagrali go wspólnie z Wacławem Voggiem z Decapitated i po raz pierwszy wykonali na żywo 16 października 2019 roku w Austrii. Poniżej możecie zobaczyć, jak kawałek wypadł w wersji live:

Przeczytaj także

Machine Head w Polsce 

Grupa Machine Head w oryginalnym składzie pojawi się także w Polsce. 18 października muzycy zagrają w gdańskim klubie B90, a dzień później w warszawskiej Proximie. Na obu koncertach fani z Polski będą mieli szansę usłyszeć nowy numer swoich ulubieńców. Oba wydarzenia zostały już wyprzedane.

Zobacz też:Para została wyrzucona z koncertu Machine Head, bo uprawiała seks pod barierkami

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.