Machine Head opublikował nowy utwór z Voggiem z Decapitated w składzie

11.10.2019 12:58
Machine Head|undefined Fot. kadr z wideo/Machine Head

Zespół Machine Head podzielił się z fanami nową kompozycją. W kawałku "Do or Die" usłyszymy także Wacława Vogga Kiełtykę z Decapitated.

Grupa Machine Head koncertuje aktualnie w ramach trasy z okazji 25-lecia wydania debiutanckiej płyty "Burn My Eyes". Występy to prawdziwa gratka dla fanów grupy. Muzycy pojawiają się na scenie w oryginalnym składzie zespołu. Do Flynna i Jareda MacEachern dołącza Logan Mader oraz Chris Konotos. W zaszczytnym gronie miał okazję znaleźć się także gitarzysta Decapitated.

Machine Head i Vogg z Decapitated - "Do or Die"

Wacław Vogg Kiełtyka udostępnił niedawno na swoim Facebooku nagranie z hotelu, na którym jammuje z Robbem Flynnem. Okazało się, że to zapowiedź dołączenia gitarzysty Decapów do składu Machine Head. Muzyk poza występami na żywo z ekipą Flynna miał również okazję zagrać w najnowszym klipie zespołu, który właśnie doczekał się premiery. 

Przeczytaj także

Gitarzysta Decapitated wraz z Machine Head nagrali utwór "Do or Die", który został wydany wraz z teledyskiem. Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Machine Head w Polsce w 2019 roku

Grupa Machine Head wystąpi w ramach jubileuszowej trasy po Europie także w Polsce. Muzycy zagrają wraz z Wacławem Voggiem Kiełtyką już 18 października 2019 roku artyści odwiedzą gdański Klub B90, a dzień później wystąpią w warszawskiej Proximie. 

Zobacz też: Para została wyrzucona z koncertu Machine Head, bo uprawiała seks pod barierkami 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.