Nick Cave stracił kolejne dziecko. Nie żyje jego 31-letni syn

10.05.2022 11:26
Nick Cave Fot. Mike Gray / Avalon/Photoshot/East News

W wieku 31-lat zmarł syn Nicka Cave'a. Jethro Lazenby był modelem oraz aktorem i niestety miał problemy z prawem.

Nick Cave w oświadczeniu dla NME potwierdził śmierć swoje 31-letniego syna Jethro Lazenby'ego. To kolejna taka tragedia w życiu muzyka - 7 lat temu zginął jego 15-letni syn, Arthur. 

Polecamy

Nick Cave stracił kolejne dziecko. Nie żyje jego 31-letni syn

W oświadczeniu Nick Cave napisał:

Z wielkim smutkiem potwierdzam śmierć mojego syna, Jethro. Będziemy wdzięczni za uszanowanie prywatności naszej rodziny w tym czasie.

Jethro Lazenby urodził się w Melbourne w 1991 roku, jego matką jest modelka Beau Lazenby i dopiero w wieku 8 lat zaczął kontaktować się z ojcem. Jak na razie nie podano oficjalnej przyczyny śmierci. Jethro Lazenby był modelem, pracował m.in. dla marek Celine i Balenciaga. Pracował również jako aktor - wystąpił m.in. filmach "Corroboree" z 2007 roku oraz "My Little Princess" z 2011 roku. Zajmował się również fotografią.

U syna muzyka zdiagnozowano schizofrenię i niedawno wyszedł z więzienia. Został skazany za atak na swoją matkę Beau Lazenby, którą mocno uderzył. Zakrwawiona wybiegła do pobliskiego pubu, by prosić o pomoc. Nie był to jedyny jego konflikt z prawem - w 2018 został skazany za ataki na swoją ówczesną partnerkę.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.