31.12.2018 09:42

Nie żyje wokalista kanadyjskiej grupy indie rockowej. Zmarł dzień przed koncertem

Zmarł Mike Taylor, znany jako "Beard Guy", multiinstrumentalista i wokalista grupy Walk Off The Earth znanej z oryginalnych coverów na YouTubie.

Walk Off The Eath
Foto: kadr z wideo/Walk Off The Earth

Grupa Walk Off Earth zasłynęła swoim wykonaniem hitu Gotye "Somebody I Used To Know". Pięciu muzyków zagrało utwór jednocześnie na jednej gitarze, co spodobało się widzom i wywołało spore zainteresowanie ich działalnością. Film ma już ponad 185 milionów wyświetleń na YouTubie i otworzył zespołowi drogę do dalszej kariery. Walk Off Earth zaczął nagrywać kolejne interpretacje znanych utworów i aktywnie koncertować.

Nie żyje Mike Taylor z Walk Off The Earth

31 grudnia 2018 roku zespół opublikował na swoim Facebooku dramatyczną wiadomość. Grupa Walk Off The Earth poinformowała, że jej wokalista, Mike Taylor znany także jako "Beard Guy" nie żyje. 

"

Z głębokim smutkiem informujemy o odejściu naszego ukochanego brata i członka zespołu, Mike'a Taylora. Kochał życie jak nikt inny i chciał się tą miłością dzielić. Odszedł ostatniej nocy we śnie z przyczyn naturalnych. Nasze największe kondolencje składamy jego dwójce dzieci, które kochał bardziej niż cokolwiek innego na świecie. "

Zespół Walk Off The Earth 31 grudnia 2018 roku miał zagrać koncert w Queen Victoria Park, grupa nie wydała póki co oświadczenia, że występ się nie odbędzie.

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News