Pearl Jam na koncercie w Pradze wykonał utwór The Beatles

Maciej Koprowicz
03.07.2018 15:44
Pearl Jam na koncercie w Pradze wykonał utwór The Beatles Fot. kadr z wideo

3 lipca 2018 Pearl Jam zagra w Krakowie. Ciekawe, czy i tym razem Eddie Vedder zaśpiewa fragment wielkiego przeboju Beatlesów!

Polski koncert Pearl Jam zbliża się wielkimi krokami. Najwierniejsi fani już od 2 dni koczują pod TAURON Areną, gdzie odbędzie się koncert legendy grunge’u. Z pewnością liczą na wspaniałe show i… niespodzianki w setliście.

Tak nazwać bez wątpienia można utwór, który Eddie zaśpiewał podczas koncertu w O2 Arenie w Pradze 1 lipca 2018. Wokalista Pearl Jam zaskoczył Czechów, intonując pierwszą zwrotkę i refren „Help!”, słynnego utworu z tak samo zatytułowanego albumu The Beatles z 1965 roku.

Po zaśpiewaniu hitu Fab Four przez Eddiego, zespół płynnie przeszedł w swój autorski kawałek, nomen omen – „Help Help”. Posłuchajcie sami:

Pearl Jam – koncert w Polsce. Rozpiska godzinowa

Koncert Pearl Jam w Krakowie odbędzie się 3 lipca 2018 w TAURON Arena Kraków. Bramy otwarte zostaną o 18:00, a zespół ma rozpocząć występ o 20:00. Godziny te są jednak orientacyjne i organizatorzy zastrzegają, że mogą ulec zmianie.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.