Najwierniejsi fani grupy Pearl Jam będą koczować 2 dni pod stadionem w Krakowie czekając na koncert

Aleksandra Degórska
02.07.2018 17:11
Fani Pearl Jam pod stadionem w Krakowie|undefined Fot. Michał Koch

Pearl Jam zagra 3 lipca 2018, ale polscy fani już czekają pod Tauron Arena Kraków, by zająć najlepsze miejsca.

Pearl Jam może pochwalić się naprawdę wiernymi fanami, którzy jeżdżą za zespołem i nie omijają żadnego koncertu. Jednym z 14 przystanków trasy po Europie w wakacje 2018 będzie Tauron Arena Kraków.

Pearl Jam zagra w Krakowie 3 lipca 2018 i okazuje się, że polscy fani już od 2 lipca 2018 czatują pod stadionem. Wszystko po to, żeby zdobyć jak najlepsze miejsce pod sceną. Nic nie jest w stanie ich zniechęcić - nawet kiepska pogoda.

Fani grupy Pearl Jam koczują pod stadionem w Krakowie

Tę niecodzienną sytuację skomentował dla Antyradio.pl jeden z zagorzałych polskich fanów grupy Pearl Jam, Michał Koch, który znajduje się również w grupie czekających:

Polscy fani Pearl Jam jeżdżą za zespołem po całej Europie - koncerty w Amsterdamie, Padwie czy Pradze. Krakowski koncert jest szczególny, gdyż to pierwszy halowy koncert Pearl Jam w Polsce od 18 lat. Polskie Touring Tribe zapełni całą Tauron Arenę już 3 lipca.

Michał Koch był prawie na wszystkich występach z całej trasy Live 2018: Europe Tour!, pojechał także do Londynu na koncert, który niestety się nie odbył. Po występie Pearl Jam w Pradze 1 lipca 2018 polscy fani od razu pojechali do Krakowa.

foto: Michał Koch Fot. foto: Michał Koch
foto: Michał Koch Fot. foto: Michał Koch

Jak widać fani jakoś sobie dają radę i nawet zamówili pizzę z dostawą pod stadion. Prawdziwy wielbiciel grupy zrobi wszystko dla swojego ukochanego zespołu.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.