04.10.2018 12:00

Śpiewajmy razem. All Together Now: Uczestniczka doprowadziła jury do łez śpiewając „Dziwny jest ten świat”

Zobaczcie, jak wokalistka poradziła sobie z utworem Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”.

Utwór Czesław Niemen w śpiewajmy razem
foto: kadr z wideo

Jak zachwycić aż 100 jurorów? Zadanie jest dosyć trudne, ale uczestnicy dwoją się i troją, żeby przekonać do siebie jak największą część jury w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”. 100 jurorów  znajduje się na wielkiej „ścianie” i wokaliści muszą ich zachęcić do wspólnego śpiewania. Jeśli wstaną i chwycą za mikrofon, to wówczas uczestnik zdobywa punkt.

Zobacz także: Śpiewajmy razem. All Together Now - Jurorzy [PEŁNA LISTA]

W 5. odcinku jedna z uczestniczek wykonała cover Maanamu. Nie zabrakło również wokalistki, która postawiła sobie bardzo wysoko poprzeczkę. Natalia Zaręba wykonała utwór Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” i doprowadziła do łez jurora Jacka Dewódzkiego:

"

Popłakać się przy czyjejś piosence, to trzeba mieć naprawdę talent. "

Śpiewajmy razem. All Together Now - uczestniczka zaśpiewa piosenkę Czesława Niemena

Wokalistka zdobyła aż 96 głosów i przeszła do kolejnego etapu konkursy. Zobaczcie, czy i Was wzruszy ten cover Niemena.

Śpiewajmy razem. All Together Now - rockowi uczestnicy talent show

Fani rocka oglądając program zawsze znajdą coś dla siebie W 1. odcinku Mateusz Łopaciuk zaśpiewał „Knockin’ On Heaven’s Door”, natomiast Patrycja Pałucka wykonała utwór „Królowa łez” Agnieszki Chylińskiej. W kolejnym odcinku uczestnik zaprezentował cover Perfectu.

W gronie jury „All Together Now” znalazły się także gwiazdy polskiej muzyki rockowej. Przewodniczącą sędziów programu jest Ewa Farna, a występy uczestników oceniają również Anja OrthodoxClosterkellera, Krzysztof Jaryczewski (ex-Oddział Zamknięty), Karolina Andrzejewska z Batalion d’Amour i Michał StawińskiNeuOberschlesien.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Śpiewajmy razem All Together Now