Śpiewajmy razem. All Together Now: Uczestniczka doprowadziła jury do łez śpiewając „Dziwny jest ten świat”

Aleksandra Degórska
04.10.2018 12:00
Śpiewajmy razem. All Together Now: Uczestniczka doprowadziła jury do łez śpiewając „Dziwny jest ten świat” Fot. kadr z wideo

Zobaczcie, jak wokalistka poradziła sobie z utworem Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”.

Jak zachwycić aż 100 jurorów? Zadanie jest dosyć trudne, ale uczestnicy dwoją się i troją, żeby przekonać do siebie jak największą część jury w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”. 100 jurorów  znajduje się na wielkiej „ścianie” i wokaliści muszą ich zachęcić do wspólnego śpiewania. Jeśli wstaną i chwycą za mikrofon, to wówczas uczestnik zdobywa punkt.

Zobacz także: Śpiewajmy razem. All Together Now - Jurorzy [PEŁNA LISTA]

W 5. odcinku jedna z uczestniczek wykonała cover Maanamu. Nie zabrakło również wokalistki, która postawiła sobie bardzo wysoko poprzeczkę. Natalia Zaręba wykonała utwór Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” i doprowadziła do łez jurora Jacka Dewódzkiego:

Popłakać się przy czyjejś piosence, to trzeba mieć naprawdę talent.

Śpiewajmy razem. All Together Now - uczestniczka zaśpiewa piosenkę Czesława Niemena

Wokalistka zdobyła aż 96 głosów i przeszła do kolejnego etapu konkursy. Zobaczcie, czy i Was wzruszy ten cover Niemena.

Śpiewajmy razem. All Together Now - rockowi uczestnicy talent show

Fani rocka oglądając program zawsze znajdą coś dla siebie W 1. odcinku Mateusz Łopaciuk zaśpiewał „Knockin’ On Heaven’s Door”, natomiast Patrycja Pałucka wykonała utwór „Królowa łez” Agnieszki Chylińskiej. W kolejnym odcinku uczestnik zaprezentował cover Perfectu.

W gronie jury „All Together Now” znalazły się także gwiazdy polskiej muzyki rockowej. Przewodniczącą sędziów programu jest Ewa Farna, a występy uczestników oceniają również Anja OrthodoxClosterkellera, Krzysztof Jaryczewski (ex-Oddział Zamknięty), Karolina Andrzejewska z Batalion d’Amour i Michał StawińskiNeuOberschlesien.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.