NeuOberschlesien na Castle Party 2017 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
18.07.2017 12:38
NeuOberschlesien na Castle Party 2017 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół zagrał 15 lipca 2017 i dał niezwykłe show pełne ognia, które rozgrzało do czerwoności niejednego fana.

Castle Party odbył się w dniach 13 - 16 lipca 2017 w Bolkowie i zgromadził rzeszę fanów gotyckiego grania. W line-upie pojawili się tacy artyści, jak m.in. My Dying Bride, Diary of Dreams, Arkona, Kasia Lipert czy Batalion d'Amour.

Na festiwalu zaprezentował się również NeuOberschlesien. Przypomnijmy, że 8 lutego 2017 roku część muzyków, technicznych oraz menedżer Dorota Walencka podjęli decyzję o odejściu z kapeli Oberschlesien. Tym samym powstała kapela NeuOberschlesien, w której obecnie grają Michał Stawiński, Wojtek Jasielski, Adam Jurczyński, Tomasz Andrzejewski, Łukasz Sztaba i Filip Oczkowski.

Na Castle Party 2017 zespół zaprezentował specjalne widowisko przepełnione pirotechniką, przez co od razu nasuwało się skojarzenie z grupą Rammstein. Formacja grała stare numery i nowy skład zespołu sprawił, że znane przeboje brzmiały naprawdę efektownie.

Zobaczcie, jak wypadło show NeuOberschlesien:

Obejrzycie również krótkie nagranie z tego występu:

Jeżeli macie ochotę zobaczyć jeszcze kapelę na scenie, to formacja zagra 21 lipca 2017 w Szczytnie, natomiast 29 lipca 2017 pojawi się w Tarnobrzegu na festiwalu S16.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.