21.10.2019 15:26

Zobacz występ 7-letniej Darii Zawiałow w "Od przedszkola do Opola" [WIDEO]

Daria Zawiałow zaśpiewała utwór "Rzeka" z repertuaru Wolnej Grupy Bukowina.

Daria Zawiałow w Od przedszkola do Opola
foto: kadr z wideo

Pamiętacie program "Od przedszkola do Opola", w którym dzieci śpiewały piosenki polskich artystów? W każdym odcinku najlepszy według publiczności szkrab wygrywał program i otrzymywał pudełko pełne prezentów. Każde dziecko oglądające talent show chciało wiedzieć, co znajduje się w środku tej paczki.

W tym właśnie programie wystąpiły m.in. Sylwia Grzeszczak czy Daria Zawiałow, które po latach odniosły sukces w przemyśle muzycznym. Jak 7-letnia Daria wypadła w "Od przedszkola do Opola"?

Zobacz występ 7-letniej Darii Zawiałow w "Od przedszkola do Opola" [WIDEO]

Mała Daria Zawiałow wystąpiła w 2000 roku w odcinku, który poświęcony był twórczości zespołu Wolna Grupa Bukowina. 7-latka opowiedziała o swoim akwarium oraz zaśpiewała utwór "Rzeka". Zobaczcie występ Darii od 5:28 minuty nagrania.

Daria Zawiałow
Daria Zawiałow
Przeczytaj także Daria Zawiałow zagrała na Open'er Festival 2019 [GALERIA]

Pierwszy album Darii Zawiałow ukazał się w 2017 roku. Na płycie "A Kysz!", który rok po premierze osiągnął status Złotej Płyty, pojawiły się single "Malinowy chruśniak" czy "Kundel bury".

Kolejny krążek "Helsinki" pojawił się w marcu 2019. Wydawnictwo promują kawałki "Nie dobiję się do Ciebie", "Szarówka" oraz "Hej, Hej!".

Tagi: Duperele