Czy demoniczna lalka Annabelle naprawdę uciekła z muzeum Warrenów? Właściciel odniósł się do plotek

21.08.2020 12:30
Czy demoniczna lalka Annabelle naprawdę uciekła z muzeum Warrenów? Właściciel odniósł się do plotek Fot. imago/Future Image/EAST NEWS

Kilka dni temu świat oszalał na wieść o tym, że demoniczna lalka znana z uniwersum grozy "Obecność" zniknęła z muzeum Warrenów. Ile prawdy jest w tych rewelacjach?

Demoniczna lalka Annabelle cieszy się olbrzymią sławą wśród horroromaniaków. Choć już przed laty znana była ze swojej złowieszczej działalności, to dopiero seria horrorów z uniwersum "Obecności" przysporzyła jej ogólnoświatowej popularności. Nic zatem dziwnego, że wieść o rzekomej ucieczce lalki wzbudziła przerażanie w tak wielu osobach.

Lalka Annabelle uciekła z muzeum Warrenów?

Przed kilkoma dniami w sieci zawrzało. Wszystko za sprawą strony w Wikipedii poświęconej słynnej szmacianej lalce. Jeden z internautów edytował ją bowiem, dodając informację, że dnia 14 sierpnia 2020 roku o godzinie 3:00 (oczywiście), Annabelle zbiegła ze swojego dotychczasowego miejsca pobytu - Muzeum okultyzmu Państwa Warren. Wieść szybko obiegła media społecznościowe owocując wysypem memów i zbiorową histerią.

Jak się jednak okazuje, cała sytuacja była zwykłym żartem i głupią plotką. Jak zapewnił aktualny właściciel muzeum, Tony Spera, Annabelle nie opuściła placówki i wciąż przebywa szczelnie zamknięta i skrupulatnie pilnowana przez ochronę. Uspokoił również, że - z uwagi na zastosowane środki bezpieczeństwa - ucieczka lalki jest właściwie niemożliwa.

Annabelle żyje... Dobra, nie powinienem mówić, że "żyje". Annaballe jest tutaj w całej swej okazałości. Nigdy nie opuściła muzeum. 

Uspokajamy zatem wszystkich zmartwionych i zapewniamy, że możecie spać spokojnie, bo nic wam nie grozi. Przynajmniej nie ze strony Annabelle.  

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.