Jasnowidz Jackowski o roku 2022. Ostrzeżenie dla Wrocławia, Łodzi i Gdańska

07.12.2021 10:07
Jasnowidz Jackowski o roku 2022. Ostrzeżenie dla Wrocławia, Łodzi i Gdańska Fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Jackowski podczas wizji na żywo zdradził, co stanie się w najbliższym czasie. Przepowiednia przeraża i bardzo zasmuca!

Krzysztof Jackowski przepowiedział, co wydarzy się w Polsce w zbliżającym się 2022 roku. Pan Krzysztof ponownie mówił o pandemii, władzy i trzech polskich miastach.

Jasnowidz Jackowski o roku 2022

Jasnowidz z Człuchowa po raz kolejny podzielił się wizją na nadchodzący nowy rok. Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści. Koronawirus nie odpuści, a rząd naszego kraju wprowadzi "bardzo dziwne przepisy". Zdaniem ulubionego wieszcza wszystkich Polaków zostaną wprowadzone obowiązkowe szczepienia przeciwko COVID-19.

Polecamy

Jackowski od samego początku nałożenia obostrzeń sanitarnych wielokrotnie odnosił się do ich wpływu na nasze życie. W serii vlogów "Wideoprezentacje", w których cyklicznie gości u Krzysztofa "Atora" Woźniaka analizował obecną i przyszłą sytuację pandemiczną w Polsce. Nowa, wstrząsająca wizja Krzysztofa Jackowskiego zapowiada przerażające wydarzenia związane z koronawirusem. Zdaniem profety nadejdą dwie "głębokie fale koronawirusa".

Z początkiem roku, między styczniem a marcem, zaobserwujemy bardzo dziwne przepisy, które rząd w stosunku do nas będzie "produkował". Będziemy się zastanawiali, czy te przepisy nie przekraczają rzeczywistej już naszej wolności obywatelskiej.

- mówi Jackowski

Jasnowidz Jackowski o nadchodzącym kryzysie

Od jakiegoś czasu jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy, że w najbliższym czasie czeka nas ogromny i głęboki kryzys. To nie pierwszy raz, gdy wieszcz informuje swoich zwolenników o przewidywanym przez niego kryzysie w 2022 roku. Wcześniej również namawiał do odpowiedzialnego przygotowania się na trudne czasy. Tym razem jasnowidz opowiedział o smutnej sytuacji w trzech polskich miastach.

Pierwszy zdaniem Pana Krzysztofa będzie Wrocław, w którym "pewne inwestycje mogą zostać przyhamowane".

W rządzeniu Łodzią jakiś plebiscyt będzie.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o Łodzi

Na koniec była mowa o Gdańsku:

Mam wrażenie, że miasto Gdańsk chce zrobić jakąś potężną inwestycję, bardzo znaczącą dla Gdańska i będzie to radykalna odmowa, która zahamuje przez to wiele rzeczy, bo ta inwestycja nie ruszy, zostanie oddalona w czasie.

- powiedział Jackowski.
Jasnowidz wyjawił również, że czeka nas śmierć kogoś ważnego i wielki pogrzeb.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.