Jasnowidz Jackowski o roku 2022. Ostrzeżenie dla Wrocławia, Łodzi i Gdańska

07.12.2021 10:07
Jasnowidz Jackowski o roku 2022. Ostrzeżenie dla Wrocławia, Łodzi i Gdańska Fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Jackowski podczas wizji na żywo zdradził, co stanie się w najbliższym czasie. Przepowiednia przeraża i bardzo zasmuca!

Krzysztof Jackowski przepowiedział, co wydarzy się w Polsce w zbliżającym się 2022 roku. Pan Krzysztof ponownie mówił o pandemii, władzy i trzech polskich miastach.

Jasnowidz Jackowski o roku 2022

Jasnowidz z Człuchowa po raz kolejny podzielił się wizją na nadchodzący nowy rok. Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści. Koronawirus nie odpuści, a rząd naszego kraju wprowadzi "bardzo dziwne przepisy". Zdaniem ulubionego wieszcza wszystkich Polaków zostaną wprowadzone obowiązkowe szczepienia przeciwko COVID-19.

Polecamy

Jackowski od samego początku nałożenia obostrzeń sanitarnych wielokrotnie odnosił się do ich wpływu na nasze życie. W serii vlogów "Wideoprezentacje", w których cyklicznie gości u Krzysztofa "Atora" Woźniaka analizował obecną i przyszłą sytuację pandemiczną w Polsce. Nowa, wstrząsająca wizja Krzysztofa Jackowskiego zapowiada przerażające wydarzenia związane z koronawirusem. Zdaniem profety nadejdą dwie "głębokie fale koronawirusa".

Z początkiem roku, między styczniem a marcem, zaobserwujemy bardzo dziwne przepisy, które rząd w stosunku do nas będzie "produkował". Będziemy się zastanawiali, czy te przepisy nie przekraczają rzeczywistej już naszej wolności obywatelskiej.

- mówi Jackowski

Jasnowidz Jackowski o nadchodzącym kryzysie

Od jakiegoś czasu jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy, że w najbliższym czasie czeka nas ogromny i głęboki kryzys. To nie pierwszy raz, gdy wieszcz informuje swoich zwolenników o przewidywanym przez niego kryzysie w 2022 roku. Wcześniej również namawiał do odpowiedzialnego przygotowania się na trudne czasy. Tym razem jasnowidz opowiedział o smutnej sytuacji w trzech polskich miastach.

Pierwszy zdaniem Pana Krzysztofa będzie Wrocław, w którym "pewne inwestycje mogą zostać przyhamowane".

W rządzeniu Łodzią jakiś plebiscyt będzie. Jasnowidz Krzysztof Jackowski o Łodzi

Na koniec była mowa o Gdańsku:

Mam wrażenie, że miasto Gdańsk chce zrobić jakąś potężną inwestycję, bardzo znaczącą dla Gdańska i będzie to radykalna odmowa, która zahamuje przez to wiele rzeczy, bo ta inwestycja nie ruszy, zostanie oddalona w czasie.

- powiedział Jackowski.
Jasnowidz wyjawił również, że czeka nas śmierć kogoś ważnego i wielki pogrzeb.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.