Kraków zamienia się w pył w nowym zwiastunie polskiej gry "The Medium"

15.01.2021 13:58
Kraków zamienia się w pył w nowym zwiastunie polskiej gry "The Medium" Fot. materiały prasowe/Bloober Team

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry "The Medium", czyli polskiego horroru o obracającym się w pył Krakowie.

Zobaczcie nowy aktorski zwiastun polskiej gry The Medium

"The Medium" to najnowszy projekt studia Bloober Team odpowiedzialnego za serię psychologicznych horrorów "Layers of Fear". W sieci właśnie zadebiutował nowy, aktorski zwiastun horroru, w którym jedną z głównych ról kreuje Marcin Dorociński. Aktor niestety nie pojawia się w tej zapowiedzi (tak samo jak Weronika Rosati, czy wcielający się w głównego złoczyńcę Troy Baker), ale ta i tak jest bardzo imponująca.

Polecamy

Chociażby dlatego, że nowy zwiastun przygotowali Tomasz Bagiński oraz Paweł Maślona, reżyser "Ataku paniki". Zapowiedź "The Medium" w wersji aktorskiej zobaczycie poniżej:

Polecamy

"The Medium" krakowskiego studia Bloober Team to psychologiczny horror, którego akcja toczy się w podwójnej rzeczywistości. Ekipa Bloober Team osadziła akcję rozgrywki Krakowie z lat 90. XX wieku, a dokładniej w Hotelu Cracovia. Developerzy zapowiadają, że miejsce akcji zostało idealnie odwzorowane na podstawie planów autentycznego budynku i zdjęć wykonanych przez twórców. 

Gracz będzie poruszał się po nim jako Marianna (Weronika Rosati), która potrafi komunikować się z równoległym światem duchów. Bohaterka będzie spotykała na swej drodze nie tylko przerażające sytuacje, ale także relikty lat 90. ubiegłego stulecia. Tak jak wspomnieliśmy, w grze oprócz Rosati pojawią się również Marcin Dorociński i Troy Baker.

W grze zostały zaprojektowane dwie osobne mapy dla każdego ze światów. Rozgrywka będzie trzecioosobowa, a premiera gry jest planowana na 28 stycznia 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.