"Make America Hot Again" - Paris Hilton startuje w wyborach prezydenckich w USA

09.07.2020 08:53
"Make America Hot Again" - Paris Hilton startuje w wyborach prezydenckich w USA Fot. Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News

Wybory prezydenckie w USA mogą przybrać interesujący kształt. Kandydaturę zgłosił nie tylko raper Kanye West, ale również Paris Hilton. Czy Biały Dom zmieni się w Różowy Dom?

Niebawem w Stanach Zjednoczonych rozpoczną się wybory prezydenckie. Czy Donald Trump zostanie wybrany na kolejną kadencję? A może zostanie zastąpiony przez innego kandydata? Pomarańczowo-skóry reprezentant Republikanów ma się czego obawiać. Do walki o fotel prezydencki niespodziewanie dołączyła... Paris Hilton!

Wybory 2020 - Paris Hilton prezydentką USA?

Tegoroczne wybory prezydenckie w USA mogą przybrać ciekawy obrót. Do polityki chcą się bowiem włączyć osoby z pierwszych stron gazet kolorowej prasy. Swoją kandydaturę już zgłosił raper Kanye West. W jego ślady postanowiła pójść gwiazda telewizji i potentatka modowego imperium Paris Hilton. 

Przeczytaj także

W mediach społecznościowych celebrytki w pierwszym tygodniu lipca 2020 roku zaczęły pojawiać się posty, sugerujące, że Hilton będzie ubiegać się o fotel prezydencki. Zamieściła na Instagramie serię materiałów, które zapowiadają, że gwiazda wystartuje w wyborach prezydenckich w 2020 roku. 

W pierwszym poście Hilton pozuje ubrana w różową garsonkę z pieskiem rasy chihuahua na rękach na tle Różowego Domu. Napis kojarzący się z lalkami Barbie głosi: "Prezydentka Paris". 

W następnym widzimy fragment materiału wideo, w którym Hilton zapowiada między innymi, że jej zastępczynią zostanie inna piosenkarka - Rihanna. Celebrytka twierdzi też, że Biały Dom potrzebuje kobiecej ręki. 

Dwa kolejne wpisy to fotomontaże, przedstawiające Hilton leżącą na biurku w Gabinecie Owalnym. 

W ostatnim "prezydenckim" poście widzimy Hilton w samej marynarce i bieliźnie. Stoi na tle siedzimy prezydenta USA, a cały obrazek podsumowuje podpis - "Make America Hot Again" (Uczyńmy Amerykę ponownie gorącą), który jest jednocześnie nawiązaniem do słówka "hot" wypromowanego przez Hilton na początku XXI wieku i hasła Trumpa z poprzedniej kampanii prezydenckiej - "Make America Great Again". 

Przeczytaj także

Fani celebrytki są zachwyceni pomysłem kandydowania w nadchodzących wyborach i już zapowiedzieli, że Hilton ma ich głos. Trudno powiedzieć, czy gwiazda jest poważna w swoich deklaracjach, czy jedynie trolluje świat amerykańskiej polityki. Warto jednak pamiętać, że mówiącego o starowaniu w wyborach prezydenckich Trump też wiele osób nie brało na poważnie. Czy Hilton ma szanse? Trudno powiedzieć, ale może powinna zastanowić się nad połączeniem sił z Westem. Razem stanowiliby trudną do pokonania siłę, która mogłaby realnie zagrozić Trumpowi. 

Przeczytaj także

Zobacz też: Sztab Andrzeja Dudy uśmiercił Rafała Trzaskowskiego w nowym spocie [WIDEO] 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.