Nadchodzi apokalipsa? Satanistyczne kozły przejęły miasteczko w Walii [WIDEO]
03.04.2020 10:56
Nadchodzi apokalipsa? Satanistyczne kozły przejęły miasteczko w Walii [WIDEO] Fot. shutterstock.com/zdjęcie poglądowe

Prawowici władcy Ziemi powrócili, by odebrać to, co stracili eony temu. Apokalipsa rozpoczęła się w małym walijskim miasteczku o nazwie Llandudno.

To, że kozy i kozły są najbardziej metalowymi zwierzakami na świecie jest oczywistym i dobrze znanym faktem. Teraz jednak można je dodać do listy najbardziej przerażających zwierzaków, ponieważ kozy w Walii wyszły na ulice i starają się zakończyć na dobre opresyjny reżim ludzkości narzucony kilka tysięcy lat temu.

Satanistyczne kozy przejęły miasteczko w Walii

W małym walijskim miasteczku Llandudno pojawiły się rogate pomioty diabła, które postanowiły, że teraz przyszedł ich czas na przejęcie władzy w miejscowości. Stado liczące około 120 osobników kóz kaszmirskich napadło na spokojne miasteczko, siejąc zamęt i zniszczenie, zjadając ludziom kwiatki i skubiąc żywopłoty. Tak się to zaczyna - najpierw żywopłoty, a potem aorty.

Przeczytaj także

Dalej nie wierzycie w Apokalipsę? Cóż, mamy na to dowody wideo nagrywane przez mieszkańców Llandudno:

Dzikie kozły zwykle schodzą ze swoich siedlisk do Llandudno, kiedy jest paskudna pogoda, ale tym razem wystarczył im fakt, że miasteczko jest opustoszałe przez koronawirusa. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.