Słynny patostreamer napadnięty w domu. Kandydował na prezydenta miasta

17.12.2019 11:38
Słynny patostreamer napadnięty w domu. Kandydował na prezydenta miasta Fot. kadr z wideo YouTube/Kononowicz Orginal

Krzysztof Kononowicz, który po nieudanym starcie w wyborach na prezydenta Białegostoku stał się osobowością medialną i twórcą „uniwersum Szkolnej 17”, został napadnięty w nocy w swoim domu. Napastnicy grozili mu śmiercią i ukradli pieniądze.

Krzysztof Kononowicz zasłynął powiedzeniem „nie będzie niczego”. Klęska, którą poniósł w wyborach pchnęła jego karierę na nowe tory, jako że mężczyzna stał się specyficzną gwiazdą w serwisie YouTube.

Białostoczanin stał się ewenementem na miarę słynnego „pana Pawła” i zaskarbił sobie rzesze oddanych fanów, wyczekujących nowych wieści z posesji internetowego celebryty.

Przeczytaj także

Sława, jaką zdobył, to jednak nie tylko pozytywy. Krzysztof Kononowicz padł ofiarą rozboju, gdy w późnych godzinach wieczornych do jego domu wtargnęło trzech mężczyzn i znęcając się nad nim fizycznie zażądali wydania pieniędzy.

Krzysztof Kononowicz napadnięty w domu. Gwiazda YouTube’a okradziona i pobita

Jak donosi białostocka policja, Kononowicz został uderzony pięścią w twarz. Napastnicy zaczęli później grozić 56-latkowi pozbawieniem życia, o ile nie spełni żądań i nie wyda znajdujących się w domu pieniędzy.

Łupem rabusiów padło 4 000 zł, telefon komórkowy oraz zegarek. Karzące ramię sprawiedliwości dopadło ich bardzo szybko, jako że policja zatrzymała jednego z nich jeszcze tego samego dnia. Pozostała dwójka przestępców cieszyła się wolnością tylko dwa dni.

Podejrzewanych o dokonanie napaści aresztowano tymczasowo na 3 miesiące. Za dokonanie rozboju grozi im od 2 do 12 lat więzienia.

To nie był pierwszy napad na Krzysztofa Kononowicza. Patostreamer został napadnięty we wrześniu 2015 roku. Trzech mężczyzn pobiło mężczyznę, który zakrwawiony trafił do szpitala. Napastnicy ukradli 3 000 zł, telefon komórkowy oraz słuchawki przewodowe.

Zobacz także: Patostreamy - co to? Kim jest patostreamer? Skąd wzięła się moda na patologiczne treści? 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.