Słynny patostreamer napadnięty w domu. Kandydował na prezydenta miasta

17.12.2019 11:38
Krzysztof Kononowicz|undefined Fot. kadr z wideo YouTube/Kononowicz Orginal

Krzysztof Kononowicz, który po nieudanym starcie w wyborach na prezydenta Białegostoku stał się osobowością medialną i twórcą „uniwersum Szkolnej 17”, został napadnięty w nocy w swoim domu. Napastnicy grozili mu śmiercią i ukradli pieniądze.

Krzysztof Kononowicz zasłynął powiedzeniem „nie będzie niczego”. Klęska, którą poniósł w wyborach pchnęła jego karierę na nowe tory, jako że mężczyzna stał się specyficzną gwiazdą w serwisie YouTube.

Białostoczanin stał się ewenementem na miarę słynnego „pana Pawła” i zaskarbił sobie rzesze oddanych fanów, wyczekujących nowych wieści z posesji internetowego celebryty.

Przeczytaj także

Sława, jaką zdobył, to jednak nie tylko pozytywy. Krzysztof Kononowicz padł ofiarą rozboju, gdy w późnych godzinach wieczornych do jego domu wtargnęło trzech mężczyzn i znęcając się nad nim fizycznie zażądali wydania pieniędzy.

Krzysztof Kononowicz napadnięty w domu. Gwiazda YouTube’a okradziona i pobita

Jak donosi białostocka policja, Kononowicz został uderzony pięścią w twarz. Napastnicy zaczęli później grozić 56-latkowi pozbawieniem życia, o ile nie spełni żądań i nie wyda znajdujących się w domu pieniędzy.

Łupem rabusiów padło 4 000 zł, telefon komórkowy oraz zegarek. Karzące ramię sprawiedliwości dopadło ich bardzo szybko, jako że policja zatrzymała jednego z nich jeszcze tego samego dnia. Pozostała dwójka przestępców cieszyła się wolnością tylko dwa dni.

Podejrzewanych o dokonanie napaści aresztowano tymczasowo na 3 miesiące. Za dokonanie rozboju grozi im od 2 do 12 lat więzienia.

To nie był pierwszy napad na Krzysztofa Kononowicza. Patostreamer został napadnięty we wrześniu 2015 roku. Trzech mężczyzn pobiło mężczyznę, który zakrwawiony trafił do szpitala. Napastnicy ukradli 3 000 zł, telefon komórkowy oraz słuchawki przewodowe.

Zobacz także: Patostreamy - co to? Kim jest patostreamer? Skąd wzięła się moda na patologiczne treści? 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.