31.01.2019 15:25

Wspólna akcja Antyradia i fanów na koncercie Slasha w Polsce 2019

12 lutego 2019 roku Slash pojawi się na koncercie w Łodzi. Antyradio i fani muzyka przygotowują wspólnie akcję specjalnie z okazji tego wydarzenia.

Slash
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Jeden z najpopularniejszych gitarzystów rockowych na świecie pojawi się po raz kolejny w naszym kraju. Slash i Myles Kennedy and The Conspirators wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie 12 lutego 2019 roku. Organizatorzy ogłosili niedawno polski support przed ich występem. Co więcej, zaledwie dzień później muzycy zagrają na Gali Bestsellerów Empiku 2018, którą będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem stacji TVN. Zapowiedziane koncerty to już czwarta wizyta artysty w Polsce, a fanom zależy, żeby muzyk bardzo dobrze ją zapamiętał.

Slash w Łodzi [GALERIA]
Slash w Łodzi [GALERIA]
Przeczytaj także Slash w Łodzi [GALERIA]

Wspólna akcja Antyradia i fanów na koncercie Slasha w Polsce

Fanowskie akcje na koncertach Slasha w Polsce to już standard, a jego występ w lutym nie będzie w tej kwestii wyjątkiem. Fani gitarzysty wraz z Antyradiem przygotowali kolejną niespodziankę dla muzyka. O pomyśle opowiedział Cezary Skoczeń, Brand Manager Antyradia:

"

Wspólnie ze Slash Army Poland oraz Metal Mind Productions na najbliższym koncercie w Łodzi  organizujemy MASKARADĘ ANTYRADIA. Na koncercie rozdamy w strefie Golden Circle setki masek z motywem z okładki 'Living The Dream', najnowszego albumu Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators. Fani będą mieli proste zadanie, założyć maski przed pierwszym utworem i przywitać w nich zespół. Myślę, że to będzie niesamowity widok i zaskoczenie dla Slasha, Mylesa i zespołu, bo oczywiście o niczym nie wiedzą. "

Maski od Antyradia otrzyma pierwsze 1000 osób, jednak jeśli również chcecie wziąć udział w akcji, a nie macie biletów na GC lub boicie się, że nie załapiecie się do pierwszego tysiąca słuchaczy, możecie sami wydrukować sobie maski. Plik do pobrania przygotowaliśmy poniżej:

Wielbiciele Slasha zaskakiwali ulubionego artystę już na poprzednich koncertach, co odbiło się szerokim echem w Polsce, ale też za granicą. O wcześniejszych pomysłach fanów opowiedział Rafał Lemański z Slash Army Poland:

Slash konkurs z biletami
Slash konkurs z biletami
Przeczytaj także Wygraj bilet na koncert Slasha w Łodzi [KONKURS]
"

Na przestrzeni ostatnich sześciu lat przygotowaliśmy dla Slasha wiele niespodzianek. Była ogromna powitalna flaga, wielka kartoniada i wreszcie specjalna gitara, sprzedana przez WOŚP za niewyobrażalną sumę. Tym razem chcieliśmy zaskoczyć nie tylko Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators, ale i wszystkich fanów zespołu. Wspólnie z Antyradiem przygotowaliśmy akcję, jakiej jeszcze w Polsce nikt nie widział. Przyjdźcie na koncert i weźcie w niej udział! "

Zobacz też: >> Dlaczego Slash nosi cylinder? W końcu zagadka została rozwiązana! <<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Koncerty Slash