"Kobiety mafii 3"? Patryk Vega twierdzi, że ma materiał na kolejną część filmu

13.02.2019 16:53
Katarzyna Warnke i Agnieszka Dygant (Kobiety mafii )|undefined Fot. kadr z filmu Kobiety mafii

Niebawem do kin wejdzie 2. część filmu "Kobiety mafii". Reżyser Patryk Vega zdradził, że ma materiał na kontynuację serii. Czy powstaną "Kobiety mafii 3"?

Patryk Vega jest znany ze swojej płodności twórczej. Przy dobrych wiatrach potrafi wydać dwa filmy w ciągu roku i jeszcze wyprodukować serial na podstawie jednego z nich. Na brak pomysłów nie może narzekać. Chociaż w ostatnim czasie o Vedze było cicho, niedługo się to zmieni, bo z końcem lutego 2019 roku do kin wejdzie druga część serii "Kobiety mafii". Fani zastanawiają się, czy zobaczymy kontynuację historii o kobietach rządzących światem przestępczym. Filmowiec zasugerował, że może się to wydarzyć. 

Przeczytaj także

"Kobiety mafii 3" - czy powstanie kolejna część filmu Patryka Vegi?

W związku ze zbliżąjącą się premierą filmu "Kobiety mafii 2" Patryk Vega udzielił wywiadu dystrybutorom produkcji. Zdradził w nim nie tylko wiele ciekawych szczegółów dotyczących sequela hitu z 2017 roku (między innymi o żywym niedźwiedziu na planie filmu, współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej oraz pierwszej w polskim kinie scenie strzelania do łodzi z bazooki z helikoptera), ale opowiedział również o pracy nad scenariuszem.

Podczas pisania scenariusza do pierwszej części, Vega współpracował z organizacją przestępczą znaną jako "Grupa mokotowska". Tym razem oparł fabułę filmu na wyznaniach kobiet powiązanych ze światem przestępczym, które same postanowiły podzielić się swoimi doświadczeniami.

Zgłosiło się do mnie bardzo wiele osób, kobiet, związanych z przestępczością zorganizowaną. Opowiadały mi swoje historie. Niektóre były żonami, inne kochankami, jeszcze inne córkami gangsterów. Osobami, które rzeczywiście trząsły tym światem. Myślę, że mam teraz tyle materiału, że spokojnie starczy i na kolejną część filmu!

Oczywiście te słowa niczego nie potwierdzają. Vega w obrazowy sposób przekazał ilość historii, które uważa za warte przeniesienia na duży ekran. Ale znając rozmach reżysera i jego tendencję do tworzenia kinowych seriali, nie wykluczone, że wkrótce usłyszymy o pracach nad trzecią częścią filmu, albo co najmniej serialu na podstawie "Kobiet mafii 2"

"Kobiety mafii 2" - kiedy premiera?

Zamiast jednak snuć wizje dotyczące dalekiej przyszłości, lepiej skupić się na tym, co czeka nas niedługo. Do premiery filmu "Kobiety mafii 2" zostało już niewiele czasu. Produkcja trafi na ekrany kin 22 lutego 2019 roku. W filmie zobaczymy dobrze znane twarze z filmów Vegi: Agnieszkę Dygant, Katarzynę Warnke, Janusza Chabiora, Krzysztofa Czeczota czy Aleksandrę Popławską, ale również aktorów, którzy wystąpili w filmie reżysera po raz pierwszy, między innymi Piotra Adamczyka, Damiana Kreta oraz Patryka Pniewskiego. W obsadzie znalazły się również międzynarodowe gwiazdy - Angie Cepeda oraz Enrique Arce

>>Zobacz też: Patryk Vega grozi: "Small World" będzie dziesięć razy większym hardcorem niż "Botoks"<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.