Top 10: Filmy, w których zagrał Mikołaj Roznerski

21.03.2019
Aktualizacja: 04.02.2020 09:48
Mikołaj Roznerski, Foto: Artur Zawadzki/REPORTER|undefined Fot. Mikołaj Roznerski, Artur Zawadzki/REPORTER

Mikołaj Roznerski cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Przedstawiamy listę filmów, w których zagrał aktor.

Mikołaj Roznerski to aktor, którego z całą pewnością kojarzą wszyscy fani polskich komedii romantycznych. Swoją karierę zaczynał w serialach "M jak Miłość" i "Na Wspólnej", potem szybko rozwinął skrzydła i w ostatnich latach otrzymuje angaż w niemalże każdej komedii romantycznej, jaka powstaje na polskim rynku. Które filmy z jego udziałem uznaliśmy za najlepsze?

Filmy, w których zagrał Mikołaj Roznerski

Jeśli jesteście fanami lekkich i zabawnych filmów o miłości, lub chcecie się zapoznać z filmografią aktora – przychodzimy z pomocą. Oto lista filmów, w których zagrał Mikołaj Roznerski.

Przeczytaj także

1. "Diablo. Wyścig o wszystko" (2019), reż. Michał Otłowski, Daniel Markowicz

Najświeższa produkcja w dorobku Mikołaja Roznerskiego. Polska wersja "Szybkich i wściekłych" opowiada historię Kuby, młodego miłośnika samochodów i szybkiej jazdy, który wkracza w świat nielegalnych wyścigów. Tak właśnie poznaje gangstera Maxa, który proponuje mu udział w legendarnym wyścigu, w którym stawką jest zdrowie i życie uczestników, zaś nagrodą tytuł "Diablo" oraz kilkaset tysięcy euro. W międzyczasie bohater poznaje piękną Ewę, która z jego rywalki staje się ukochaną. Jednak gdy na jaw wychodzi prawdziwa tożsamość dziewczyny, życie Kuby znajduje się w niebezpieczeństwie. Mikołaj Roznerski wciela się tu w postać czarnego charakteru o pseudonimie Kieł. Na ekranie towarzyszą mu między innymi Tomasz Włosok, Cezary Pazura, Katarzyna Figura oraz znany z pierwszego "PitBulla" Rafał Mohr.

Zobacz też: >> "Diablo. Wyścig o wszystko" polską wersją filmów Marvela << 

2. "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" (2019), reż. Kordian Piwowarski

Kontynuacja kultowej polskiej komedii. Główna bohaterka Kasia wciąż mieszka w miejscowości Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Na domiar złego jej syn Marcin wraca do Polski i z miejsca pakuje się w kłopoty. W tym czasie w Warszawie rodzina Wolańskich przechodzi poważny kryzys. Mikołaj Roznerski wciela się tu w postać Pawła.

Zobacz też: >> "Kogel Mogel 3" - Tak zmienili się aktorzy po latach <<

3. "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" (2016), reż. Kinga Lewińska

Komedia "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to zlepek 7 historii przedstawiających poglądy mężczyzn na temat miłości i relacji międzyludzkich. Mikołaj Roznerski gra tu Tomasza, młodego człowieka, który wiedzie na pozór sielskie, idealne życie. Ma piękną narzeczoną i świetlaną przyszłość przed sobą, jednak panicznie boi się poważnych zobowiązań.

Zobacz też: >> Ściągnąłeś polską komedię romantyczną? Możesz zapłacić 2500 zł <<

4. "Narzeczony na niby" (2018), reż. Bartosz Prokopowicz

Julia Kamińska wciela się tu w postać Kariny - młodej kobiety, która próbuje stworzyć w końcu szczęśliwy i zdrowy związek. Jednak jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno z pozoru niewinne kłamstewko zmienia jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Mikołaj Roznerski wcielił się tu w postać Barnaby. W filmie występują również m.in. Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak i Barbara Kurdej-Szatan.

5. "Porady na zdrady" (2017), reż. Ryszard Zatorski

Głównymi bohaterkami filmu są Kalina i Fretka, które właśnie zostały zdradzone i porzucone przez swoich partnerów. Wpadają na pomysł rozkręcenia dość nietypowego biznesu – postanawiają zostać testerkami wierności. Wszystko idzie dobrze, do czasu gdy Kalina otrzymuje zlecenie dotyczące specjalisty od relacji damsko-męskich (w tej roli Mikołaj Roznerski), którego żona podejrzewa o romans.

6. "Pech to nie grzech" (2018), reż. Ryszard Zatorski

Natalia to młoda kobieta, która nie ma szczęścia w miłości i właśnie z tego powodu stroni od romantycznych uniesień i związków. Wszystko zmienia się jednak, gdy słyszy o zakładzie swojego partnera biznesowego (Mikołaj Roznerski) i jego pięknej narzeczonej. Młodzi założyli się bowiem o to, że Natalia w ciągu trzech miesięcy się nie zakocha, ani z nimi się nie zwiąże. Bohaterka by zrobić na złość znajomym wplątuje się w romantyczną relację z niejakim Adamem, zaś Piotr odkrywa, że uczucia jakie żywi do Natalii to coś więcej niż tylko przyjaźń.

7. "Kobieta sukcesu" (2018), reż. Robert Wichrowski

Główną bohaterką jest tutaj Mańka, w którą wciela się znana z "Planety Singli" Agnieszka Więdłocha. Jej bohaterka to klasyczna kobieta sukcesu, której życie pewnego dnia wywraca się do góry nogami. Prowadzony przez nią biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z ukochanym (w tej roli Mikołaj Roznerski) przechodzi kryzys, a na domiar złego do drzwi puka roztrzepana i chaotyczna siostra.

8. "Kochaj" (2016), reż. Marta Plucińska

Główna bohaterką filmu jest Sawa (w tej roli Olga Bołądź), która wraz z przyjaciółkami świętuje swój wieczór panieński. Już wkrótce ma bowiem wyjść za Jurka (Mikołaj Roznerski), mężczyznę wręcz idealnego. Jednak Sawę coś niepokoi, brak jej tej pewności, że przyszły mąż to ten jeden jedyny. Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się właśnie atrakcyjny aktor.

9. "Karuzela" (2014), reż. Robert Wichrowski

Tym razem dla odmiany Mikołaj Roznerski jako główny bohater w dramacie. Jest to historia dwóch przyjaciół, Rafała i Piotra, których wieloletnia przyjaźń wystawiona zostaje na próbę, gdy zakochują się w tej samej kobiecie.

10. "Supermarket" (2012), reż. Maciej Żak

"Supermarket" to thriller traktujący o pracownikach prywatnej firmy ochroniarskiej, pilnującej porządku w miejscowym supermarkecie. Wszystko się komplikuje, gdy w sylwestrową noc z supermarketu znika jeden z klientów. Mikołaj Roznerski wciela się tu w postać Himka, jednego z ochroniarzy.

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.