Zombie atakuje we fragmencie filmu Netfliksa „Cargo”

Sergiusz Kurczuk
19.04.2018 15:20
foto: Martin Freeman w Cargo|undefined Fot. kadr z filmu Cargo

Czy bohater grany przez Martina Freemana będzie w stanie ocalić swoją rodzinę przed apokalipsą zombie? W sieci pojawił się klip z filmu Netfliksa „Cargo”. 

Stacja AMC nie ma monopolu na żywe trupy. Platforma Netflix też postanowiła stworzyć opowieść o zombie. Wcześniej mogliśmy już oglądać serial „Santa Clarita Diet”, ale tym razem dostaniemy coś o wiele poważniejszego. W filmie „Cargo” zobaczymy zmagania głównego bohatera granego przez Martina Freemana z wirusem, który powoli opanowuje cały świat. Mężczyzna będzie musiał stoczyć walkę z czasem, by uratować swoją nowo narodzoną córeczkę i zapewnić jej bezpieczne schronienie w nieprzystępnym świecie. Do sieci trafił fragment filmu.

„Cargo” - Martin Freeman kontra zombie

W 2013 roku australijski reżyser Ben Howling stworzył krótkometrażowy film opowiadający o apokalipsie zombie i mężczyźnie, który za wszelką cenę szuka schronienia dla własnego dziecka, zanim przeistoczy się w ohydnego nieumarłego stwora. Film cieszył się dużą popularnością i w końcu Netflix postanowił opowiedzieć tę historię w dłuższej formie. Do współpracy zostali zaproszeni Yolanda Ramke oraz autor oryginalnego „Cargo”. Platforma zaprezentowała już zwiastun filmu, ale teraz możemy również obejrzeć fragment, w którym dochodzi do ataku wygłodniałego zombie.

Bohater grany przez Freemana będzie musiał błąkać się po pustkowiach Australii w poszukiwaniu miejsca, w którym ktoś zajmie się jego pociechą. Oprócz gwiazdy „Hobbita” w „Cargo” zobaczymy również takich aktorów jak Anthony Hayes, Susie Porter, Caren Pistorius, Kris McQuade, Simone Landers, czy David Gulpilil. Produkcja trafi na platformę Netflix już 18 maja 2018 roku. To nie jedyny film z elementami horroru, w którym ostatnio udzielał się Freeman. Niedługo będziemy mogli go zobaczyć w filmie „Ghost Stories”.

Jak zakończy się wyprawa z drogocennym ładunkiem? Dowiemy się niedługo. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.