Nie pamiętasz, co działo się w "The Mandalorian"? Oto dwuminutowe streszczenie całego pierwszego sezonu

29.10.2020 13:45
The Mandalorian - kadr z serialu|undefined Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Tuż przed premierą drugiego sezonu "The Mandaloriana" do sieci trafiło streszczenie poprzednich ośmiu odcinków. Co do tej pory działo się w pierwszym aktorskim serialu ze świata "Gwiezdnych Wojen"?

Masz krótką pamięć? Nie oglądałeś/łaś pierwszego sezonu "The Mandalorian" i nie masz czasu, by go nadrobić przed premierą nowych odcinków? Po prostu lubisz oglądać wszystko, co związane jest z Mando i Baby Yodą? No to mamy coś dla ciebie!

"The Mandalorian" - streszczenie pierwszego sezonu serialu

Żyjemy w dobie seriali. W czasach platform streamingowych ludzie pochłaniają niezliczone ilości produkcji w odcinkach. Nic więc dziwnego, że można czasem zapomnieć o jakimś wątku, który może okazać się ważny w nadchodzącej właśnie kontynuacji.

Przeczytaj także

Praktyk na przygotowanie się do nowego sezonu serialu jest kilka. Jedni oglądają całość jeszcze raz, inni podchodzą do sprawy spontanicznie wcielając w życie metodę "jakoś to będzie", mimo, że nie pamiętają wszystkich wątków poruszonych w poprzednich odcinkach. Co jednak jeśli nie mamy czasu na powtórkę, ale nie chcemy przegapić żadnego ważnego fragmentu? Oficjalny kanał na YouTube "Star Wars" przewidział taką ewentualność. Z tego powodu zamieszczono na nim streszczenie pierwszego sezonu "The Mandalorian".

Przeczytaj także

Jak widać, osiem odcinków serialu pchnięto w niespełna dwie minuty. Mimo to nie pominięto żadnego istotnego szczegółu i zaprezentowano pokrótce wydarzenia, w których udział brali Mando, Baby Yoda, Greef Karga, Cara Dune i Moff Gideon. Po obejrzeniu powyższego streszczenia możecie więc być pewni, że jesteście odpowiednio przygotowani na nadchodzącą kontynuację "The Mandalorian".

Przeczytaj także

"The Mandalorian" sezon 2 - kiedy premiera?

W tytułowej roli powróci oczywiście Pedro Pascal. W obsadzie znaleźli się też Giancarlo Esposito, Carl Weathers, Gina Carano, Taika Waititi i Emily Swallow. W serialu mamy zobaczyć również Rosario Dawson jako Ahsokę Tano, Temuerę Morrisona w roli Boby Fetta oraz Katee Sackhoff wcielającą się w Bo-Katan Kryze. Za scenariusz i reżyserię nowych odcinków odpowiedzą natomiast Jon Favreau, Dave Filoni, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa, Carl Weathers, Peyton Reed i Robert Rodriguez. Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu "The Mandalorian" trafi na platformę Disney+ 30 października 2020 roku. Serwis nadal nie jest dostępny w Polsce.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Oto zabawkowy Baby Yoda, który jest zdalnie sterowany, wydaje słodkie odgłosy i nie kosztuje fortunę

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.