Oto zabawkowy Baby Yoda, który jest zdalnie sterowany, wydaje słodkie odgłosy i nie kosztuje fortunę

28.10.2020 12:55
Oto zabawkowy Baby Yoda, który jest zdalnie sterowany, wydaje słodkie odgłosy i nie kosztuje fortunę Fot. Sideshow / BEEM/Beem/East News

Oto nowy zabawkowy Baby Yoda od Mattel, który potrafi chodzić, wydaje słodkie odgłosy i przy okazji nie trzeba sprzedawać nerki, by mieć na niego pieniądze. 

Baby Yoda/Dziecko było tak dobrze strzeżoną tajemnicą, że Disney nie miał nawet gotowych zabawek, gdy debiutował serial "The Mandalorian" - te zaczęły być produkowane dopiero po premierze pierwszego odcinka. Firma nadrabia więc stracony czas i prezentuje coraz to nowsze gadżety związane z sympatycznym bohaterem popularnego serialu. 

Baby Yoda - słodka zabawka, która potrafi chodzić za właścicielem

Wraz z premierą 2. sezonu "The Mandalorian", Disney+ uruchomiło specjalny program MandoMondays, w ramach którego prezentują nowe gadżety, zabawki i inne akcesoria związane z produkcją. W pierwszym odcinku zaprezentowano nowe zestawy LEGO inspirowane serią, czy figurki Funko Pop, prezentujące głównych bohaterów. Główną atrakcją był jednak sterowany zdalnie Baby Yoda. 

Przeczytaj także

Figurka potrafi się poruszać, liczy 11 cali wzrostu (niecałe 28 centymetrów), wydaje słodkie odgłosy, a nawet porusza uszami i rączkami! Zobaczcie jak zadowolony z zabawy z nim był Pedro Pascal, który gra tytułowego łowcę nagród:

Przeczytaj także

Najciekawszą cechą zabawki jest jednak fakt, że w zestawie znajduje się opaska na nadgarstek, która pozwala nam na zdalne sterowanie Baby Yodą. Ten może więc za nami spokojnie tuptać, dokładnie tak jak widzieliśmy to w serialu "The Mandalorian".

Dobrą cechą jest również fakt, że zabawka nie kosztuje fortunę - w oficjalnym sklepie Disneya jest dostępna za 70 dolarów. Obecnie jest dostępna w przedsprzedaży na shopdisney.com. Sprzedaż ma ruszyć 9 listopada.

Jest tylko jeden problem, a mianowicie międzynarodowy koszt przesyłki. Ten zwiększa cenę zabawki o 102 dolary. Warto więc wstrzymać się z zakupem i poczekać, aż zdalnie sterowany Baby Yoda będzie dostępny oficjalnie w Polsce.

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.