Zobaczcie zakulisowe materiały z planu serialu "The Last of Us". Przedstawiają nam Joela i Ellie

18.10.2021 12:32
Zobaczcie zakulisowe materiały z planu serialu "The Last of Us". Przedstawiają nam Joela i Ellie Fot. AP/Associated Press/East News

Niedawno ruszyły zdjęcia do serialu "The Last of Us" od HBO, który będzie adaptacją popularnej serii gier o tym samym tytule. W sieci pojawiły się nagrania z produkcji.

The Last of Us - oto nagranie z planu serialu

HBO znalazło odtwórców głównych ról w wyczekiwanym serialu na podstawie uznanej i uwielbianej gry "The Last of Us". W 14-letnią Ellie wcieli się Bella Ramsey znana jako Lyanna Mormont z "Gry o tron", zaś Joela zagra Pedro Pascal - gwiazdor "The Mandalorian", "Narcos" i... również "Gry o tron". 

Polecamy

Niedawno miało miejsce The Last of Us Day, a twórcy serialu postanowili uczcić ten dzień pokazując światu pierwsze oficjalne zdjęcie z produkcji. To przedstawia nam Joela i Ellie, którzy widza na swojej drodze resztki rozbitego samolotu na polu. Oprócz tego w sieci pojawiły się nagrania przygotowane przez samych fanów.

Jedno z nich pojawia nam głównych bohaterów w akcji - widzimy bowiem Pedro Pascala, Bellę Ramsey, a także Annę Torv, którzy wcielą się kolejno w Joela, Ellie oraz Tess. Materiał nie przedstawia nam niczego specjalnego, ale z powodu obecności Tess wiemy, że pochodzi z początkowych fragmentów serialu:

Akcja serialu "The Last of Us" toczy się 20 lat po tym, jak współczesną cywilizację wyniszczyła groźna epidemia. W świecie, po którym grasują krwiożerczy zarażeni, a ostatni ocalali zabijają się nawzajem, zatwardziały Joel zostaje zatrudniony, by przemycić 14-letnią Ellie z objętej kwarantanną wojskowej strefy.

Polecamy

To pozornie proste zadanie szybko zmienia się w niebezpieczną podróż, podczas której dwójka ocalałych musi w pełni polegać na sobie nawzajem, przeżywając po drodze wiele wstrząsających sytuacji.

Pilotażowy odcinek serialu wyreżyseruje Kantemir Balagov ("Wysoka dziewczyna"), zaś muzykę skomponuje Gustavo Santaolalla - dwukrotnie nagrodzony Oscarem (za "Babel" i "Tajemnice Brokeback Mountain") autor ścieżki dźwiękowej do obydwu części "The Last of Us". 

Data premiery serialu nie jest na razie znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.