Był "Terrifier 2", teraz jest "The Outwaters". Kolejny horror, przy którym ludzie wymiotują

01.03.2023 17:34
Był "Terrifier 2", teraz jest "The Outwaters". Kolejny horror, przy którym ludzie wymiotują Fot. materiały prasowe

Ostatni horror zapowiadany słowami "wywoływał u ludzi wymioty" okazał się być sporym sukcesem komercyjnym - podpatrzyły to inne niszowe studia i piszemy teraz o "The Outwaters". 

The Outwaters - horror podobno wywołuje wymioty u widzów

Jak wiadomo, horror posiada wiele podgatunków, dlatego też w jego obrębie każdy znajdzie coś dla siebie. Jedni wolą klasyczne horrory o duchach, inni preferują zombie lub wampiry, a jeszcze inni lubują się w makabrycznych horrorach gore, w których tortury i skrajne okrucieństwo są na porządku dziennym. 

Polecamy

"The Outwaters" wpisuje się w grupę filmów grozy tak mocnych, że ich oglądanie powoduje bardzo agresywne reakcje ze strony ciał niektórych widzów. Podobno kilkoro widzów musiało nawet wyjść w trakcie seansu, by spokojnie zwymiotować.

Film jest dostępny w kinach w Wielkiej Brytanii od początku lutego 2023 roku. Jak podaje Mirror, od tamtego czasu pojawiło się kilka doniesień o widzach wymiotujących podczas seansu horroru. Fabuła skupia się na wycieczce grupy osób na pustynię Mojave. Obozowicze zaczynają doświadczać niewyjaśnionych zjawisk - niepokojących dźwięków, wibracji i nienaturalnego zachowania zwierząt.

Na Twitterze można przeczytać rozmaite komentarze dotyczące "The Outwaters". Pojawiły się głosy, że to horror, który sprawia, że śnią się koszmary, a dźwięki wydobywające się ekranu spowodowały, że u jednej z osób na sali wywołały zawroty głowy i nudności.

Polecamy

Zdaniem wielu widzów film jest nie stricte straszny - znacznie bardziej niepokojący. Według agregatora ocen Rotten Toamtoes, horror "The Outwaters" został oceniony na 71% świeżości według krytyków i ponad 60% według widzów.

Światowa premiera "The Outwaters" odbyła się 9 stycznia 2023 roku. Reżyserem i scenarzystą produkcji jest Robbie Banfitch. W rolach głównych wystąpili Angela Basolis, Michelle May, Scott Schamell, Robbie Banfit, Leslia Ann Banfitch, Christine Brown oraz Aro Caitlin. Niestety - na razie polska data premiery nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.