Drama, zdrady i duże pieniądze - oto "Love Never Lies Polska", czyli pierwszy polski reality show od Netflixa

29.12.2022 12:02
Drama, zdrady i duże pieniądze - oto "Love Never Lies Polska", czyli pierwszy polski reality show od Netflixa Fot. materiały prasowe/Netflix

Trzymajcie się mocno i przygotujcie umysły, bo już za niecały miesiąc na Netflixie pojawi się pierwsze polskie reality show serwisu. Zobaczcie zapowiedź "Love Never Lies".

Oto pierwsze polskie reality show Netflixa

"Love Never Lies Polska" to pierwszy polski program reality show zrealizowany dla platformy streamingowej Netflix. W sieci pojawił się właśnie zwiastun nowej produkcji, której prowadzącą będzie Maja Bohosiewicz.

Polecamy

Nowy program rozrywkowy Netflixa bazuje na hiszpańskim pomyśle z 2021 roku. W programie udział weźmie sześć różnych par, które zamieszkają wspólnie w pięknej willi,  gdzie będą mogli błogo spędzać czas.

Celem programu jest odkrywanie prawdy między uczestnikami, gdyż szczerość i prawdomówność każdego z nich będzie nagradzana. Każde kłamstwo zaś spotka się z surową karą. Uczestniczy będą stale testowani i sprawdzani nowoczesnym wykrywaczem kłamstw, a stawka będzie stale rosnąć.

Po drodze będą jednak czyhały na nich poważne wyzwania, a na samym końcu zamieszkają z grupą "seksownych singli", którym nie będą się mogli oprzeć. Krótko mówiąc - będzie drama, badziewie i tandeta, tak jak w każdym dobrym i szanującym się reality show.

Polecamy

Prowadzącą polską edycję show została Maja Bohosiewicz, aktorka najlepiej znana z seriali "M jak miłość", czy "Na dobre i na złe", a prywatnie siostra innej popularnej artystki, Sonii Bohosiewicz. Teraz poznaliśmy uczestników programu, którzy pojawiają się w pierwszej wideo-zapowiedzi nadchodzącego programu rozrywkowego.

Premiera 1. sezonu tego potworka jest zaplanowana na 25 stycznia 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.