Antonio Banderas zagra jedną z głównych ról w nowym Indianie Jonesie! W kogo się wcieli?

16.07.2021 10:06
Antonio Banderas zagra jedną z głównych ról w nowym Indianie Jonesie! W kogo się wcieli? Fot. JORGE GUERRERO/AFP/East News

Antonio Banderas dołączył do Harrisona Forda i gwiazdorskiej obsady "Indiany Jonesa 5". Zatem nominowany do Oscara aktor wystąpi w 2022 roku w dwóch filmach o poszukiwaczach przygód (zagra też antagonistę w "Uncharted" z Tomem Hollandem).

Antonio Banderas dołączył do obsady Indiany Jonesa 5

Tym samym Banderas i Ford będą głównymi gwiazdami naprawdę imponującej obsady "Indiany Jonesa 5". W tym momencie wiemy, że pozostałe role zagrają m.in. Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Boyd Holbrook i Shaunette Renée Wilson. Tak jak wspomnieliśmy, dla Banderasa to będzie drugi przygodowy blockbuster w 2022 roku, ponieważ aktor ma się wcielić w głównego przeciwnika Nathana Drake'a (Tom Holland) w filmie "Uncharted", bazującym na popularnej serii gier wideo.

Polecamy

Na razie nie wiemy, w kogo wcielą się gwiazdy "Indiany Jonesa 5" (oprócz oczywiście Harrisona Forda - jeśli mieliście jakiekolwiek wątpliwości, to aktor powróci jako tytułowy bohater). Nie znamy też właściwie żadnych szczegółów fabularnych produkcji i nawet trudno spekulować, o czym mógłby opowiedzieć nadchodzący film.

James Mangold przejął pałeczkę od Stevena Spielberga i wyreżyseruje film - jednak twórca oryginalnej serii jest wciąż producentem i jak podaje Deadline, artysta jest zaangażowany we współtworzenie wielu elementów produkcji. Kathleen Kennedy, Frank Marshall i Simon Emanuel również obejmą rolę producentów, natomiast John Williams powróci jako kompozytor muzyki (to on jest odpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową do wszystkich poprzednich filmów).

Polecamy

Jak niedawno się dowiedzieliśmy, 78-letni Harrison Ford doznał kontuzji barku podczas nagrań do "Indiany Jonesa 5". Na temat sprawy pojawiło się już oświadczenie od Walt Disney Pictures, w którym twórcy wyjaśnili, że nie zatrzyma to produkcji filmu.

W trakcie przygotowań do sceny walki, Harrison Ford doznał kontuzji barku. Produkcja nie zostanie wstrzymana, ale zapewniamy, że sprawa zostanie szybko wyjaśniona i plany mogą się zmienić, jeśli będzie taka potrzeba. 

"Indiana Jones 5" ma się pojawić w kinach 28 lipca 2022 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.