"Avengers: Endgame": nowy plakat potwierdza powrót znanej postaci

Kamil Kacperski
23.03.2019 12:22
Avengers: Endgame plakat|undefined Fot. materiały prasowe

Do premiery 22. filmu MCU coraz bliżej, więc kampania marketingowa ruszyła pełną parą. Tym razem do sieci trafił plakat przeznaczony na chiński rynek, na którym widnieje trochę inny zespół, niż na amerykańskich i europejskich materiałach.

Kapitan Ameryka i spółka powracają w "Avengers: Endgame", czyli finale tzw. "Infinity Saga". Do zespołu dołączy Kapitan Marvel, której solowe przygody mieliśmy okazję zobaczyć w filmie z marca 2019 roku, a także Ant-Man ze swoją technologią pozwalającą się przenieść do Quantum Realm. Jednak jak potwierdza nowy chiński plakat produkcji, Carol Danvers i Scott Lang nie będą jedynymi znajomymi twarzami, które powrócą w filmie "Avengers: Endgame".

Hulkbuster powróci w Avengers: Endgame

Na grafice promującej produkcję z MCU widzimy bowiem zbroję Hulkbuster, którą pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć w akcji podczas wydarzeń z "Avengers: Age of Ultron". Ta służyła Tony'emu Starkowi za ostateczny sposób na pacyfikację Hulka. Potem strój został użyty przez samego Bruce'a Bannera podczas bitwy o Wakandę z "Avengers: Infinity War". Zbroja została wówczas mocno uszkodzona podczas walki z Thanosem i jego Dziećmi. Tak prezentuje się Hulkbuster na chińskim plakacie "Avengers: Endgame":

plakat Avengers: Endgame Fot. foto: materiały prasowe

Wygląda na to, że od czasów bitwy o Wakandę Hulkbuster został jednak naprawiony, a nawet lekko zmodyfikowany. Czyżby miał być ponownie używany przez Bannera? Wiemy, że pod koniec "Infinity War" naukowiec wciąż nie dogadywał się z Hulkiem - Banner w końcu zapowiadał, że panowie będą musieli przedyskutować parę kwestii. Samego zielonego giganta nie widzimy w zwiastunach "Avengers: Endgame", chociaż według plotek (i grafik promocyjnych) bohater ma się przemienić w Profesora Hulka, który jest połączeniem obydwóch osobowości. Wydaje się więc, że wówczas Hulkbuster byłby Hulkowi zbędny.

Przeczytaj także

Tony natomiast korzysta ze zbroi stworzonej za pomocą nanotechnologii, która pozwala mu na praktycznie dowolną manipulację swoim arsenałem (widzieliśmy jak tworzy miecz albo wielką tarczę) przy jednoczesnym zachowaniu ogromnej mobilności i prędkości poruszania się. Dlatego też trudno stwierdzić, który z panów będzie korzystał z Hulkbustera.

Avengers: Endgame - data premiery

Wszystkiego dowiemy się już 26 kwietnia 2019 roku, kiedy to film "Avengers: Endgame" trafi do kin. Reżyserami produkcji są Joe i Anthony Russo, a w filmie występują... Właściwie wszyscy aktorzy, którzy pojawili się już w MCU. Oprócz Zachary'ego Leviego ("Shazam!"), którego postać zginęła w "Thorze: Ragnarok". 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.