"Avengers: Endgame" - zobacz wpadki z planu filmu Marvela

25.07.2019 11:31
materiały promocyjne/Marvel Studios|undefined Fot. materiały promocyjne/Marvel Studios

Film "Avengers: Endgame" niedługo trafi na Blu-ray i DVD. Z tego powodu w sieci pojawił się materiał, w którym pokazano wpadki z planu hitowej produkcji Marvel Studios.

Ponad 10 lat i 20 filmów prowadziło do "Avengers: Endgame" - zwieńczenia historii o Kamieniach Nieskończoności. Produkcja w reżyserii braci Russo w końcu pokonała "Avatara" i stała się najlepiej zarabiającym tytułem wszech czasów. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Marvel Studios. Już niedługo zadebiutuje domowa edycja "Avengers: Endgame". Z tego powodu w sieci pojawiły się materiały, które trafią do dodatków na Blu-ray i DVD. Wśród nich pojawiły się wpadki i wygłupy z planu.

"Avengers: Endgame" - wpadki z planu

Produkcja nie tylko jest zakończeniem większej opowieści, na którą składają się poszczególne filmy. Może się również poszczycić doborową obsadą. Chociaż nad 4. częścią "Avengers" pracowali zawodowcy, każdemu może się powinąć noga. Czasami dosłownie. Najzabawniejsze wpadki z planu fani mogą obejrzeć w trwającym ponad minutę wideo.

Oprócz upadku Elizabeth Olsen (Scarlet Witch) i problemów Roberta Downeya Jr. (Iron Man) z bagażnikiem samochodu Tony'ego Starka, nie zaprezentowano zbyt wielu pomyłek czy wypadków, do których doszło podczas kręcenia filmu. O wiele więcej jest natomiast śmiesznych sytuacji, w których aktorzy najzwyczajniej w świecie się wygłupiają. Czy to w scenie z Grubym Thorem (Chris Hemsworth), przytulającym do brzucha Rocketa czy momencie, w którym Chris Evans (Kapitan Ameryka) narzeka na swój hełm, widzimy, że gwiazdy oprócz ciężkiej pracy miały też wiele śmiechu.

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" na DVD i Blu-ray - kiedy premiera?

W USA płyty trafią na sklepowe półki już 13 sierpnia 2019 roku. Osoby preferujące mniej tradycyjne nośniki, będą mogły cieszyć się filmem dwa tygodnie wcześniej - 30 lipca tego samego roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy domowa edycja "Avengers: Endgame" będzie sprzedawana w Polsce. 

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - zobaczcie wideo z przesłuchania Roberta Downeya Jr do roli Iron Mana

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.