Baby Sonic nowym rywalem Baby Yody. Przekona was do obejrzenia filmu „Sonic. Szybki jak błyskawica”?

30.12.2019 15:12
Baby Sonic|undefined Fot. materiały prasowe Paramount Pictures

Baby Yoda zyskał właśnie nowego rywala, a dyskusje w internecie nowy temat. Kto jest bowiem bardziej uroczy: Baby Yoda, Baby Groot, Babu Frik czy Baby Sonic?

Film o znanym z gier na konsole SEGI jeżu Soniku nie miał łatwego startu. Wygląd niebieskiego bohatera został przez filmowców tak zmieniony, że internauci nie szczędzili wyrazów krytyki oraz negatywnych ocen dla pierwszego zwiastuna.

Twórcy wzięli sobie te uwagi do serca i obiecali uczynić Sonika znowu wielkim. Rzeczywiście, kilka miesięcy i 5 mln dolarów później jeż zaczął przypominać swój pełen uroku pierwowzór.

Zobacz sam: "Sonic the Hedgehog" - nowy zwiastun filmu prezentuje poprawiony wygląd głównego bohatera 

Jak się okazało, nie było to ostatnie słowo twórców filmu. Do sieci trafił właśnie zwiastun pokazujący głównego bohatera jako Baby Sonika, słodkiego tak bardzo, że aż przyprawiającego o cukrzycę.

Baby Sonic kontra Baby Yoda. Kto jest bardziej uroczy?

Materiał dostępny jest na razie tylko w języku japońskim. Baby Sonic występuje w pełnej sekwencji wprowadzającej do przygód dorosłego jeża po przybyciu na naszą Ziemię.

Baby Sonika w całej okazałości można zobaczyć na poniższym plakacie:

baby_sonic_02 Fot. foto: materiały prasowe Paramount Pictures

Czy Baby Sonic wystąpi w filmie „Sonic. Szybki jak błyskawica”, jeszcze nie wiadomo. Najprawdopodobniej jest to po prostu chwyt marketingowy, mający zainteresować widzów filmem, który jak na razie nie zapowiada się na wielki hit kasowy.

Premiera filmu „Sonic the Hedgehog” zapowiadana jest w Polsce na 28 lutego 2020 roku.

Zobacz także: Filmowcy zbeszcześcili Sonika. Zobacz, co zrobili z jego wygladem

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.