Batman przerwał Mecz Gwiazd NBA. Wszystko po to, by pokazać nowy zwiastun swojego filmu

21.02.2022 10:51
Batman przerwał Mecz Gwiazd NBA. Wszystko po to, by pokazać nowy zwiastun swojego filmu Fot. CAP/SFS/Capital Pictures/East News

"The Batman" nadchodzi do kin wielkimi krokami. DC Comics i Warner Bros. promują film, jak się tylko da, pokazując zwiastuny i spoty telewizyjne w każdym możliwym miejscu i momencie. 

Batman - zadebiutował nowy zwiastun filmu

Jednym z takich momentów był niedawny Weekend Gwiazd NBA, w którym zawodnicy najlepszej koszykarskiej ligi świata biorą udział w pojedynku Wschodzących Gwiazd, konkursie umiejętności, konkursie wsadów, czy w końcu w Meczu Gwiazd. Podczas tej celebracji kosza nie brakuje czasu na reklamy - jedną z ciekawszych, był debiut nowego zwiastuna filmu "The Batman". 

Polecamy

Komentator Brian Anderson powoli zaczynał zapraszać widzów na reklamy, kiedy operatorzy na ekranach pokazywali halę Rocket Mortage FieldHouse w Cleveland. Nagle jeden ze znajdujących się na zewnątrz ekranów LED zaczął się dziwnie zachowywać, aż w końcu pojawił się na nim napis "zdemaskuj prawdę".

Chwilę później na dachu budynku pojawił się sam Mroczny Rycerz, a na nieboskłonie rozbłysnął sygnał nietoperza. Całość na bieżąco komentował Anderson:

Czy wy też to widzicie? Coś się dzieję na zewnątrz. Chwila, czy to jest bat-sygnał? Czy na dachu stoi Batman? Nie wierzę w to, co widzę!

Poniżej możecie zobaczyć materiał promujący film "The Batman":

Polecamy

Film napisał i wyreżyserował Matt Reeves. W rolach głównych zobaczymy Roberta Pattinsona, Zoe Kravitz, Paula Dano, Andy'ego Serkisa, Colina Farrella i Jeffrey'a Wrighta. "The Batman" zadebiutuje w kinach już 4 marca 2022 roku.

PS. Jeśli chodzi natomiast o mecz gwiazd, to ten wygrała Drużyna LeBrona, która pokonała Drużynę Duranta wynikiem 163-160. Najbardziej Wartościowym Zawodnikiem imprezy został Steph Curry, który zdobył 50 punktów (rzucił aż 16 "trójek"). 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.