"Batman" oficjalnie pojawi się w HBO Max. Znamy dokładną datę premiery filmu

Kamil Kacperski
11.04.2022 16:10
"Batman" oficjalnie pojawi się w HBO Max. Znamy dokładną datę premiery filmu Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

"Batman" z Robertem Pattinsonem i Paulem Dano już zaraz pojawi się w HBO Max. Przebój DC Comics pojawi się w streamingu zaledwie półtora miesiąca po premierze kinowej.

Batman pojawi się w HBO Max już niedługo

Świetnie przyjęty przez fanów i krytyków film "The Batman" zarobił w światowych kinach już grubo ponad 700 milionów dolarów. Już niedługo, a konkretnie 18 kwietnia 2022 roku będziemy mogli go zobaczyć w streamingu za pomocą HBO Max.

Dwa lata pod postacią Batmana (Robert Pattinson) i strach w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne ujrzał najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników - w tym Alfreda Pennywortha (Andy Serkis) i porucznika Jamesa Gordona (Jeffrey Wright), samotny mściciel stał się w mniemaniu obywateli miasta jedynym obrońcą sprawiedliwości.

Polecamy

Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie swojego śledztwa spotyka takie postacie jak Selina Kyle, zwana Kobietą-Kot (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot, czyli Pingwin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) i Edward Nashton/Riddler (Paul Dano).

Polecamy

Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna nękających Gotham City.

Tak jak wspomnieliśmy, w filmie występują: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Jeffrey Wright, Colin Farrell, Andy Serkis, John Turturro, Paul Dano. Reżyserem i współscenarzystą jest Matt Reeves.

"Batman" pojawi się w HBO Max już 18 kwietnia 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.