Beavis i Butt-head powracają w filmie "Do the Universe". Zobaczcie zwiastun głupkowatej komedii

03.06.2022 10:11
Beavis i Butt-head powracają w filmie "Do the Universe". Zobaczcie zwiastun głupkowatej komedii Fot. MTV/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

Legendarny duet metalowych śmieszków powraca - w sieci pojawił się zwiastun filmu "Beavis and Butt-head Do the Universe". Znamy też datę premiery produkcji.

Beavis and Butthead w nowym filmie. Zobaczcie zwiastun Do the Universe

W "prawdopodobnie najgłupszym" (słowa twórców, nie nasze - przyp. red.) filmie o kosmosie w historii, Beavis i Butt-head zostają wysłani w kosmos. Trafiając do czarnej dziury przenoszą się z 1998 roku do 2022 roku, co skutkuje tragicznymi wydarzeniami. W czasach współczesnych szukają miłości, nie potrafią korzystać ze smartfonów, a także trafiają na czarną listę tajnych służb.

Polecamy

Po prawie 11 latach Beavis i Butt-head powracają w swoim nowym filmie - nie jest to jedyna nowość. Już w 2024 roku ma się bowiem pojawić kolejny serial z tymi postaciami w rolach głównych. Zanim do tego dojdzie, to już w tym czerwcu zobaczymy "Do the Universe", którego zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

Polecamy

Naturalnie w głównych rolach powróci Mike Judge, który jest również reżyserem oraz scenarzystą produkcji "Beavis and Butt-head Do the Universe". Artysta wielokrotnie podkreślał, że ten duet to jego ulubione postaci, które wykreował, a współpraca z Paramount+ daje mu właściwie wolną rękę w tworzeniu nowych rzeczy.

Na szczęście na nowy film nie musimy zbyt długo czekać - "Beavis and Butt-head Do the Universe" ma zadebiutować na platformie Paramount+ już 23 czerwca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.