Ben 10 doczeka się aktorskiej adaptacji? W głównej roli Tom Holland

17.08.2020 14:17
Tom Holland|undefined Fot. Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne, które prezentują głównego bohatera granego przez różnych aktorów (m.in. Tom Hollanda i Chrisa Evansa). Czy doczekamy się filmu aktorskiego o Benie 10 z prawdziwego zdarzenia?

Niedawno na Twitterze trendował "Ben 10", co spowodowało, że fani zaczęli przypominać sobie oryginalną serię i jej głównych bohaterów. Użytkownik SpiderMonkey23 postanowił zaprezentować bardzo ładny szkic koncepcyjny, na którym Tom Holland wciela się w tytułowego bohatera w wersji znanej z serialu "Ben 10: Alien Force" (główny bohater ma wówczas 16 lat).

Ben 10 w wersji aktorskiej z Tomem Hollandem w roli głównej?

SM23 nie zatrzymał się jednak na samej nastoletniej wersji Bena-Hollanda. Artysta przygotował również wersję dziecięcą, znaną z pierwszego sezonu popularnego serialu, a także dorosłego Tennysona, znanego jako Ben 10 000. W nich kolejno mieliby się wcielić Jacob Trembley i Chris Evans. Efekt zobaczycie poniżej:

Przeczytaj także

Oryginalny program zadebiutował w 2005 roku i zrobił sporą furorę. Doczekał się kolejnych kontynuacji w postaci wspomnianego "Alien Force", czy "Ultimate Alien". Ben 10 był też bohaterem kilku pełnometrażowych filmów aktorskich, jednak te miały budżet wynoszący dwie kanapki z serem żółtym i sznurówki, więc nie były zbyt spektakularne i raczej rozczarowywały.

Serial został zrealizowany przez firmę Man of Action, której członkowie Steven T. Seagle oraz Duncan Roselau opowiedzieli o sukcesie serialu w rozmowie z Comicbook.com:

Te rzeczy, które zdarzają się w telewizji, kiedy Ben jest na swoich wakacjach i staje się superbohaterem, to fajne i pełne akcji przygody. Z drugiej strony zawieramy jednak sporo wątków dramatycznych, wyjaśniając świat przedstawiony i pewną strukturę, której częścią nagle stał się ten dzieciak.
Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.